Kodu > Uudised > Sisu

Kaalium Humate tugevate leeliste ja söövitavate ainetega

Sep 22, 2017

Kaaliumhüdroksiid (keemiline valem: KOH, kogus: 56,11) valge pulber või lehemädas tahke aine. Kaalium Humate Sulamistemperatuur 360 ~ 406 ℃, keemispunkt 1320-1324 ℃, suhteline tihedus 2,044 g / cm3, leekpunkt 52 ° F, murdumisnäitaja n20 / D1.421, aururõhk 1 mmHg (719 ℃) . Kaalium Humate Tugev leeliseline ja söövitav. Lihtne niiskuse imendumine õhku ja leegid, kaaliumkarbonaadi süsinikdioksiidi imendumine. Lahustunud umbes 0,6 osast kuumas vees, 0,9 osa külmas vees, 3 osa etanoolis ja 2,5 osa glütseroolist. Kui lahustatakse vees, alkoholis või töödeldakse happega, tekitades palju kuumust. Kaaliumhumeaat 0,1 mol / 1 lahuse pH oli 13,5. Keskmise mürgisusega poolväärtusaegne annus (rott, suukaudne) 1230 mg / kg. Etanoolis lahustub, eetris kergelt lahustuv. On väga tugev leeliseline ja söövitav, selle olemus ja söövitav sade sarnane.

Organisatsioonil on põletav efekt, võib lahustada valku, kaalium Humateerida leeliselise denatureeritud valgu moodustumist. Lahus või tolm, mis on pritsitud nahale, eriti limaskestale pritsitud, võib toota pehmet koorikut. Mida kõrgem lahuse kontsentratsioon, seda kõrgem on temperatuur, kaalium Humate, seda tugevam mõju. Silma piserdamine ei saa mitte ainult sarvkesta kahjustada, vaid ka silmade sügavale koekahjustusele.

Maksimaalne lubatud kontsentratsioon on 0,5 mg / m. Töö peaks vältima naha ja silmade puudutamist, nagu tahtmatult puudutama, vett võib pesta kahjustatud osad, seejärel märida 5% äädikhappe, viinhappe, vesinikkloriidhappe või sidrunhappe lahusega; nagu silmade pritsimine, kaaliumhüdraadi hooldus Vee või soolalahuse ettevaatlik kasutamine Aeglaselt pestakse 10-30 minutit ja seejärel kliki 2% -le karnivakaiinist või 0,5% kardiinli lahusest. Töö peaks kandma tugevast riietust, mis on valmistatud vormirõivastest, kummikindadest, mansetidest, kaaliumi Humate põlledest, kingavarustust ja muudest tööjõu kindlustustoodetest, käed peaksid olema kaetud neutraalse ja hüdrofoobse salviga.

1, mida kasutatakse kuivatusainena, absorbeerivana oblikhappe ja mitmesuguse kaaliumi tootmiseks, aga ka galvaniseerimiseks, skulptuuriks, litograafiaks ja nii edasi.

2, mida kasutatakse peamiselt selliste toormaterjalide nagu kaalium, nagu kaaliumpermanganaat, kaaliumkarbonaat ja nii edasi. Farmaatsiatööstuses kasutatakse kaaliumbooni, spironolaktooni, heparanooli, testosterooni propionaati ja nii edasi. Kergetööstuses kaaliumseebi, leelispatareide, kosmeetikatoodete (nagu külm koor, kreem ja šampoon) tootmiseks. Värvainete tööstuses kasutatakse kaaliumi Humate värvainete tootmiseks, näiteks sinise RSNi vähendamiseks ja nii edasi. Elektrokeemiatööstuses, galvaniseerimiseks, skulptuuriks ja nii edasi. Tekstiilitööstuses, trükkimiseks ja värvimiseks, pleegitamiseks ja merseriseerimiseks ning suurel hulgal keemiliste kiudude tootmiseks kasutatud polüesterkiudude peamist toorainet. Lisaks sellele kasutatakse seda ka metallurgiliste soojendite ja naha rasvade eemaldamiseks ja nii edasi.

3, keemilised toormaterjalid, meditsiin, kodumajapidamistes kaaliumhümeed jne.

4, mida kasutatakse analüütiliste reaktiivide, seebistusreagentide, süsinikdioksiidi ja niiskuse absorbeerijatena.

5, keemiatööstuses pesemisseebi, šampooni pehme seebi, kreemi, külmakreemi, šampooni ja muude toorainete tootmiseks. Farmaatsiatööstus progesterooni, vanilliini ja muude toorainete tootmiseks. Värvaineid kasutatakse melamiinvärvide valmistamiseks. Kaaliumhüvaat Aku tööstust kasutatakse leelispatareide valmistamiseks.