Kodu > Uudised > Sisu

Kaalium Humate vesireaktsioon

Oct 11, 2017

Kaaliumhüdroksiid (keemiline valem: KOH, kogus: 56,11) valge pulber või lehemädas tahke aine. Kaalium Humate Sulamistemperatuur 360 ~ 406 ℃, keemispunkt 1320-1324 ℃, suhteline tihedus 2,044 g / cm3, leekpunkt 52 ° F, murdumisnäitaja n20 / D1.421, aururõhk 1 mmHg (719 ℃) . Tugev aluseline ja söövitav. Lihtne niiskuse imendumine õhku ja leegid, kaaliumkarbonaadi süsinikdioksiidi imendumine. Lahustunud umbes 0,6 osast kuumas vees, 0,9 osa külmas vees, 3 osa etanoolis ja 2,5 osa glütseroolist. Kaaliumhumaat Kui lahustatakse vees, alkoholis või töödeldakse happega, tekitades palju kuumust. 0,1 mol / l lahuse pH oli 13,5. Keskmise mürgisusega poolväärtusaegne annus (rott, suukaudne) 1230 mg / kg. Etanoolis lahustub, kaaliumhüvaat eetris veidi lahustub. On väga tugev leeliseline ja söövitav, selle olemus ja söövitav sade sarnane

1, mida kasutatakse kuivatusainena, absorbeerivana oblikhappe ja mitmesuguse kaaliumi tootmiseks, aga ka galvaniseerimiseks, skulptuuriks, litograafiaks ja nii edasi.

2, mida kasutatakse peamiselt selliste toormaterjalide nagu kaalium, nagu kaaliumpermanganaat, kaaliumkarbonaat ja nii edasi. Farmaatsiatööstuses kaalium Humate kaaliumi boori, spironolaktooni, heparanooli, testosterooni propionaadi ja nii edasi valmistamiseks. Kergetööstuses kaaliumseebi, leelispatareide, kosmeetikatoodete (nagu külm koor, kreem ja šampoon) tootmiseks. Värvainete tootmisel kasutatakse värvaineid, näiteks sinise RSNi vähendamist ja nii edasi. Elektrokeemiatööstuses, galvaniseerimiseks, skulptuuriks ja nii edasi. Tekstiilitööstuses, trükkimiseks ja värvimiseks, pleegitamiseks ja merseriseerimiseks, Potassium Humate'ist ja paljudest keemiliste kiudude, polüesterkiudude peamistest toorainetest valmistatud toodete valmistamiseks. Lisaks sellele kasutatakse seda ka metallurgiliste soojendite ja naha rasvade eemaldamiseks ja nii edasi.

3, keemiline tooraine, meditsiin, kodukemikaalid ja nii edasi.

4, mida kasutatakse analüütiliste reaktiivide, seebistusreagentide, süsinikdioksiidi ja niiskuse absorbeerijatena.

5, keemiatööstuses pesemisseebi valmistamiseks, kaaliumi Humate šampoon pehme seep, koor, külmkreem, šampoon ja muud toormaterjalid. Farmaatsiatööstus progesterooni, vanilliini ja muude toorainete tootmiseks. Värvaineid kasutatakse melamiinvärvide valmistamiseks. Aku tootmisharu kasutatakse leelispatareide valmistamiseks.

Elektrolüüdi ettevalmistamine elavhõbeda elektroforeesi ja membraani elektrolüüsi jaoks. Elektrolüüsi kamber grafiidiks (või metalliks) anoodiks, elavhõbe katoodina, kaalium Kloori gaasi elektrolüüs kloori kuivatamiseks, kaaliumamalgaami moodustamine elavhõbedakambrisse. Enamik reageerimata kaaliumkloriidi töödeldakse lahjendatud soolvees olekus ja viiakse tooraine lahustumisetapi. Kaalium-amalgaam reageerib veega, et saada kaaliumhüdroksiid ja vesinik. Naatriumhüdroksiidi kontsentratsioonist 45-50% ulatuses elavhõbeda lahuses võib kasutada vedelaid kaaliumhüdroksiidi tooteid, kaaliumhumeedi, aga ka kaaliumi hüdroksiidist valmistatud aurutatud raskmetallist naatriumhüdroksiidi.