Kodu > Uudised > Sisu

Kaalium Humate'i vee imendumine

Aug 10, 2017

Leeliste põletuste mehhanism on see, et leelal on vee imendumine, kaaliumhumaat, mis põhjustab kohalike rakkude dehüdraati, leelisioonide ioon ja koepaber moodustavad leelisega denatureeritud valkude kompleksi, seebistamise rasvkoe, kaalium Humatee, seebistamisel saadud soojus võib sügavkud kahjustada. Kuna leelisega denatureeritud valkude kompleks on lahustuv, võivad leelismiinid sügavale koele läbida, põhjustades kahjustusi.

Põletikupõletiku sügavus on tavaliselt rohkem kui kaks kraadi sügav, kaalium Humate terav valu. Lahustatud nekroos põhjustab haava süvenemist, põletushaav pehme, näib kleepuvat libedat "seepilaadset" või "mädanenud tofu" kuju muutust, pärast infektsiooni kergelt samaaegset haava sepsise. Küünte kokkupuude naturaalse ainega muutub õhemaks, läikekaotus, nii et küünal lukustub lusikaga. Kaaliumhumetaat Lahjendatud lahuse kokkupuude võib nahka kuivada, purustada ja libiseda. Seedetrakti aurude silma ja ülemiste hingamisteede ärritus on tugev ja võib põhjustada silma ja ülemiste hingamisteede põletusi.

1, mida kasutatakse kuivatusainena, absorbeerivana oblikhappe ja mitmesuguste kaaliumkloriidi tootmiseks, aga ka galvaaniliseks, graveerimiseks, litograafiaks ja nii edasi.

2, mida kasutatakse peamiselt toorainete kaaliumhüdroksiidi, kaaliumpermanganaadi, kaaliumkarbonaadi ja nii edasi. Farmaatsiatööstuses toodetakse kaaliumi, boori, spironolaktooni, maksa alkoholi, testosterooni propionaati. Kasutatakse kergetööstuses kaaliumi seebid, leelispatareid, kosmeetika (näiteks külm, kreemid ja šampoonid) tootmiseks. Värvaine tööstuses kasutatakse redutseerivate värvainete tootmisel kaaliumhüamiidi, näiteks sinise RSNi redutseerimist. Elektrokeemiatööstuses, galvaniseerimiseks, graveerimiseks jne. Tekstiilitööstuses, mida kasutatakse peamiste toorainete printimiseks ja värvimiseks, pleegitamiseks ja merseriseerimiseks ning suure hulga keemilistest kiududest, Potassium Humate polüesterkiud. Lisaks kasutatakse seda ka metallurgilise kütteainena ja naha rasvaärastusena ja nii edasi.

3, keemilised põhilised toormaterjalid, meditsiinis kasutatav kaaliumhumaat, igapäevane kemikaal ja nii edasi.

4, mida kasutatakse analüütiliste reaktiivide, seebistusreagentide, süsinikdioksiidi ja vees absorbeerijatena.

5. Igapäevaseks keemiatööstuseks kasutatakse toorainena määrdunud seebi, šampooni, kreemi, külma, šampooni jne valmistamist. Farmaatsiatööstust kasutatakse flavonoidide, kaaliumhumate vanilliini ja muude toorainete valmistamiseks. Värvaineid kasutatakse melamiinvärvide valmistamiseks. Aku tootmisharu kasutatakse leelispatareide valmistamiseks.

1. Transpordiga seotud küsimused: kui raudtee transporditakse, saab terastrumleid transportida olemasolevate gondliga autodega. Pakend peaks olema täielik ja laadimine peaks olema ohutu. Veo ajal veenduge, et konteiner ei lekiks, ei langeks ega langeks, kaaliumhüdraat ei ole kahjustatud. Keelatud on segada tuleohtlike või põlevate materjalide, hapete ja söödavate kemikaalidega. Transpordivahendid peavad olema varustatud lekkega erakorralise seisukorraga seadmetega.

2, ladustamise kaalutlused: säilitada jahedas, kuivas, hästi ventileeritavas laos. Kaalium Humate Vältida tule ja kuumust. Parim niiskus raamatukogus ei ületa 85%. Pakend peab olema suletud ja mitte niiske. peaks olema lihtne (võimalik) süttiv, hape, näiteks eraldi säilitamine, Potassium Humate vältida segamist. Hoiuruum peab olema varustatud sobivate materjalidega lekke vastuvõtmiseks.