Kodu > Uudised > Sisu

Kaalium Humate'i vee imendumine

Jun 06, 2017

Kaaliumhumaat Leelismetallide põletuste mehhanism on see, et leelal on vee imendumine, mis põhjustab kohalike rakkude dehüdraati, leelisioonide ja kude valk moodustavad leelisega denatureeritud valkude kompleksi, kaaliumhümaat, seebistamine rasvkude, kaalium Humatee seebistamise ajal võib sügavkud kahjustada. Kuna leelisega denatureeritud valkude kompleks on lahustuv, võivad leelismiinid sügavale koele läbida, põhjustades kahjustusi.

Seedetrakti sügavus on tavaliselt rohkem kui kaks kraadi sügav, terav valu. Lahustatud nekroos põhjustab haava süvenemist, põletatud koorik on pehme, näib kleepuvat libedat "seepilaadset" või "mädanenud kohviõli" kuju muutust pärast seda, kui infektsioon on kergelt samaaegne haava sepsisega. Küünte kokkupuude söövitusainega muutub õhemaks, kaaliumi Humate läige läheb, nii et küünte vastab võtmele. Lahjendatud lahuse kokkupuude võib nahka kuivada, purustada ja libiseda. Seedetrakti aurude silma ja ülemiste hingamisteede ärritus on tugev ja võib põhjustada silma ja ülemiste hingamisteede põletusi.

Kaaliumhüdroksiid (kemikaal: Koh, tüüp: 56.11) valge pulber või helbed tahke aine. Sulamispunkt 360, keemistemperatuur 1320, suhteline tihedus 2,044, leekpunkt 52 ° F, kaalium Humate murdumisnäitaja N20 de 421, aururõhk 1mmHg (719 Shan). Tugev leeliseline ja söövitav. Õhust niiskust on väga lihtne absorbeerida süsinikdioksiid kaaliumkloriidiks. Lahustub umbes 0,6 kuuma vett, 0,9 külma vett, 3 etanooli, 2,5 glütseriini. Kui lahustatakse vees, alkoholis või happega töötlemisel, tekib suures koguses soojust. 0 1 Mol L lahuse pH on 13,5. Keskmine mürk, poolhaavaline (rott, suu) 1230m. Etanoolis lahustub, eetris kergelt lahustuv. Kaaliumhümeeril on väga tugevaid leelis- ja söövitavaid omadusi ning see on sarnane naturaalsele soodusele.

1, mida kasutatakse kuivatusainena, absorbeerivana oblikhappe ja mitmesuguste kaaliumkloriidi tootmiseks, aga ka galvaaniliseks, graveerimiseks, litograafiaks ja nii edasi.

2, mida kasutatakse peamiselt toorainete, nagu kaaliumpermanganaat, kaaliumkarbonaat ja nii edasi, potashide tootmiseks. Farmaatsiatööstuses toodetakse kaaliumi, boori, spironolaktooni, maksa alkoholi, testosterooni propionaati. Kasutatakse kergetööstuses kaaliumi seebide tootmiseks, leelispatareid kaaliumhümeerimiseks, kosmeetikavahendid (nt külm, kreemid ja šampoonid). Värvaine tööstuses, mida kasutatakse redutseerivate värvainete tootmisel, näiteks sinise RSNi vähendamine. Elektrokeemiatööstuses, galvaniseerimiseks, graveerimiseks jne. Tekstiilitööstuses, mida kasutatakse trükkimiseks ja värvimiseks, pleegitamiseks ja merseriseerimiseks, ning suur hulk keemilistest kiududest, polüesterkiudtoorsetest toorainetest. Lisaks kasutatakse seda ka metallurgilise kütteainena ja naha rasvaärastusena ja nii edasi.

3, keemilised põhilised toormaterjalid, mida kasutatakse meditsiinis, igapäevane kemikaal ja nii edasi.

4, mida kasutatakse analüütilisteks reagentideks, kaaliumhumeedi saponimise reagendid, süsinikdioksiid ja niiskust absorbeeriv aine.

5. Igapäevaseks keemiatööstuseks kasutatakse toorainena määrdunud seepi, šampooni, koort, külma, šampooni jne. Ravitööstust kasutatakse flavonoidide, vanilliini ja muude toorainete tootmiseks. Värvaineid kasutatakse melamiinvärvide valmistamiseks. Aku tootmisharu kasutatakse leelispatareide valmistamiseks.