Kodu > Uudised > Sisu

Kaalium Humatee roll

Jul 25, 2017

Kaaliumhüdroksiidi roll:

1, anorgaaniline tööstus kaaliumi tootmiseks, kaaliumhumaati nagu kaaliumpermanganaat, kaaliumnitrit, kaaliumi vesinikfosfaati ja muid toorainet.

2, keemiatööstuses kaaliumi seebi valmistamiseks, pesemisseeb, šampoon, seep, koor, koor, koor, šampoon ja muud toormaterjalid. Kaalium Humate Progesterooni, kaaliumi Humate vanilliini ja muude toorainete tootmiseks mõeldud farmaatsiatööstus.

3 värvaine tööstuses melamiini värvainete tootmiseks

4, aku tööstus leelispatareide tootmiseks. [4] mida kasutatakse kuivatusainena absorbeerivana kaaliumi seebi, oksaalhappe ja mitmesuguste kaaliumhüdroksiidi, kaaliumihüamiidi, aga ka galvaanilise, skulptuuri, litograafia jne jaoks; peamiselt toorainetest nagu kaaliumpermanganaat, kaaliumkarbonaat ja nii edasi.

5, elektrokeemilises tööstuses, Potassium Humate galvaniseerimiseks, skulptuuriks ja nii edasi. Tekstiilitööstuses, trükkimiseks ja värvimiseks, pleegitamiseks ja merseriseerimiseks, Potassium Humate'ist ja paljudest keemiliste kiudude, polüesterkiudude peamistest toorainetest valmistatud toodete valmistamiseks.

Kaaliumhüdroksiid: kaaliumhüdroksiid (keemiline valem: KOH, kogus: 56,11), valge pulber või määrdunud tahkis. Sulamistemperatuur 360 ~ 406 ℃, kaalium Huumutage keemistemperatuuriga 1320-1324 ℃, suhteline tihedus 2,044 g / cm, leekpunkt 52 ° F, murdumisnäitaja n20 / D1.421, aururõhk 1 mmHg (719 ℃). Kaalium Humate Tugev leeliseline ja söövitav. Lihtne niiskuse imendumine õhku ja leegid, kaaliumkarbonaadi süsinikdioksiidi imendumine. Lahustunud umbes 0,6 osast kuumas vees, 0,9 osa külmas vees, 3 osa etanoolis ja 2,5 osa glütseroolist. Kaaliumhumaat Kui lahustatakse vees, kaaliumhumeedi alkoholis või töödeldakse happega, et toota palju kuumust.

Kaaliumhüdroksiid (keemiline valem: KOH, kogus: 56,11) valge pulber või lehemädas tahke aine. Sulamistemperatuur on 360 ~ 406 ℃, keemistemperatuur 1320-1324 ℃, suhteline tihedus 2,044 g / cm3, leekpunkt 52 ° F, murdumisnäitaja n20 / D1.421, aururõhk 1 mmHg (719 ℃). Tugev aluseline ja söövitav. Lihtne niiskuse imendumine õhku ja leegid, kaaliumkarbonaadi süsinikdioksiidi imendumine. Kaaliumhumaat Lahustatakse umbes 0,6 osast kuumas vees, 0,9 osa külmas vees, 3 osa etanoolis ja 2,5 osa glütseroolist. Kui lahustatakse vees, alkoholis või töödeldakse happega, tekitades palju kuumust. 0,1 mol / l lahuse pH oli 13,5. Keskmise mürgisusega kaalium Humate poolväärtusaegne annus (rott, suukaudne) 1230 mg / kg. Etanoolis lahustub, kaaliumhüvaat eetris veidi lahustub. On väga tugev leeliseline ja söövitav, selle olemus ja söövitav sade sarnane.