Kodu > Uudised > Sisu

Kaalium Humate põhimõtteid ja testi tulemused

Sep 29, 2017

Esiteks tahke kaaliumhüdroksiidi lekke esmaabi isolatsiooni lekke saastatud piirkonnas ning hoiatusmärgid, on soovitatav, et erakorralise töötajad kandma gaasimaskid, kaalium Humate Kandke kemikaalikindlaid kaitseriideid. Ole võimalik pöörduda otseselt kõrvalmõju, puhas puhas kühveldada, väike kogus vett on, puhas puhas kaetud konteinerites, kogutud neutraalne, kaalium Humate ja seejärel kanalisatsiooni süsteemi. Võite loputada rohke veega ja lahjendatakse vee kanalisatsiooni süsteemi. Nagu mitmeid lekkeid, ringlussevõtu, jäätmete ohutu kõrvaldamise pärast.

Teiseks kaitsemeetmed hingamisteede kaitse: vajadusel kandma kaitsemaski.

Kaitse: kanda kombinesoon (anti - korrosiooni materjalid). Käte kaitsmine: kanda kummikindaid. Muud: Pärast tööd, dušš kaste. Tähelepanu isikliku hügieeni.

Kolmandaks, esmaabivõtted tahke kaaliumhüdroksiidi nahaga: loputada kohe veega vähemalt 15 minutit. Kui on põletuste raviks. Kaalium Humate silma: kohe lifti silmalau, loputage voolava vee või füsioloogilise lahuse vähemalt 15 minutit. Või vahetult peale 3% boorhappe lahust. Ravi. Sissehingamine: kiiresti stseeniga, värske õhu kätte. Vajaduse korral kunstlikku hingamist. Ravi. Kaalium Humate Allaneelamine: Loputada kohe kui patsient on ärkvel, suuliselt lahjendatud äädika või sidruni mahla.

Kaaliumhüdroksiidi keemiliste hea materjalina on laialt kasutusel tööstuse, keemia ja muude tootmine, siis selle toote tundmine, me mõistame kui palju artikkel kõigile seletada seda materjali joonistamise Test põhimõtted ja tulemused.

Põhimõte: Gramnegatiivsete bakterite lahjendatud leeliselahust Rakusein on lihtne rebeneda, katki DNA spiraali, vabastamist, et kaaliumhüdroksiidi peatamise näitas kleepuv, kaalium Humate saab kasutada nakatamist ring tõmmake selle kleepuv traat ja Gram-positiivsed bakterid on sellist muutust lahjendatud leeliselahust.

Meetod: Võtta 1 tilk 40g/L vesilahus kaaliumhüdroksiidi (värske ettevalmistamine) puhas klaas, võtab värske koloonia vähe, segage ja segada vee kaaliumhüdroksiidi lahus, kaalium Humate ja iga paari sekundi järel nakatamist ring, rääkimata Kaalium Humate jälgida, kas kleepuv juhtme välja tõmmata.

Tulemused: Inokulatsioon nakatamist ring oli positiivne, siiani peatamine oli negatiivne.

Kasutamine: kasutatakse peamiselt gramnegatiivsete bakterite ja lihtne decolorize gram-positiivsete bakterite identifitseerimine. Enamik gramnegatiivsete bakterite 5 ~ 10s positiivne reaktsioon ja mõned vajadus 30 ~ 45s, Pseudomonas, Lactobacillus, Flavobacterium, Alcaligenes, Moraxella ja enamik 10s, Acinetobacter, kaalium Humate Moraxella vastas aeglaselt, positiivne Enamik positiivne, 60s tüvede ja grampositiivsete bakterite pärast 60s on ikka negatiivne.