Kodu > Uudised > Sisu

Kaalium Humate põhjustatud hägusus

Sep 29, 2017

1, betooni kokkutõmbumisvõime. Segatakse kaaliumi hüdroksiidbetooniga, kaaliumhumeediga toatemperatuuril säilib, esimesed kaks kuud kokkutõmbumist veidi suurem, kolm kuud pärast seda, kui betooni kokkutõmbumine on väiksem kui lisatud.

2, antifriis-sulatus. Betooniga segatud kaaliumhüdroksiid ei ole suurema tihedusega kui aeg, mis näitab, et see on kompaktne ja seega ka parem külmutus-sulatus.

3, segatud omadused. Kaaliumhüdroksiid betooni, kaaliumiga Hermeeerige selle läbilaskvusmärgis, kui koagulatsiooni lisamine märgistuse läbilaskvabavusele on suurem.

4, betooni libisemine. Kaaliumhüdroksiidiga segatud betooni kraapimise määr on väiksem kui mittesisaldavast betoonist ja kallutuskoefitsient on väike, kaaliumhüvaat, nii et see suudab säilitada vajalikke jõudlusi, kui seda kasutatakse eelpingestatud meelege mulda.

5, muud omadused, kaaliumhüdroksiidi betooni karboniseerimise ja korrosiooni lisamine, kaaliumhüamiid jne on katsearuandeid teinud. Üldiselt ei leitud tavapärasel kasutamisel kahjulikke mõjusid.

Kaaliumhüdroksiidi lahusega enne esimese manustamist ei saa kaaliumhüdroksiidi tahke aine otsekohe mõõtmiskolbi panna, sest vees lahustatud kaaliumhüdroksiid on eksotermiline, kaalutakse kaaliumhüdroksiidi teatud koguses väikest keeduklaasi.

Enne süsinikdioksiidi aurustamist võtke 5-8 grammi kaaliumhüdroksiidi 1000 ml destilleeritud veele, kaaliumhumeedi destilleeritud veeni, võetakse 3 grammi kaaliumhüdroksiidi väikese mahuga pudelisse ja seejärel 100 ml destilleeritud vette.

Seejärel süstiti aeglaselt keedetud süsinikdioksiidi eemaldamiseks ja destilleeritud vee / deioniseeritud vee jahutamiseks ning pideva segamisega klaaspulgaga, et täielikult lahustada kaaliumhüdroksiidi tahke aine, Potassium Humate'i ja seejärel loodusliku jahutamise teel klaaspulgaga mahuline kolb.

Seejärel on keetatud süsinikdioksiidi eemaldamiseks ja destilleeritud vee / deioniseeritud vee jahutamiseks, klaasi ja keeduklaasi pesemiseks 3 kuni 4 korda ja loputusvedelikku mõõtekolbi ning seejärel pudeli mahumassi.

Umbes pool tundi hiljem oli kaaliumhüdroksiidi lahus edukas.

Tahke kaaliumhüdroksiidi hägususe tagajärg on see, et kaaliumhüdroksiidi reagent sisaldab karbonaati. Kui kaaliumhüdroksiidi reagenti lisatakse alkoholile, kaaliumhüvaas, alkoholis lahustumatu kaaliumkarbonaat ja naatriumkarbonaat suspendeeritakse alkoholis, mille tulemuseks on lahuse hägusus. Lahenduse hägususe ärahoidmise võti on karbonaadi eemaldamine.

Kui soovite kaaliumkarbonaati kaaliumkarbonaadi standardlahuses eemaldada, võtke lihtsalt soovitud kaaliumhüdroksiidi reagentide kontsentratsioon, kaaliumhumeaat ja seejärel lisage metanool, raputage, pane see ligikaudu nädalaks kõrvale, kuni lahus on selge, visake ära sade

Kuid tahke kaaliumhüdroksiidi karbonaatide eemaldamisel ei saa kaaliumhüvaadi ülaltoodud meetodit kasutada, sest 95% etanooli veesisaldusest on kõrge, vees lahustunud karbonaadi osa on osa, seda on raske eraldada, siis on vaja tahke kaaliumhüdroksiid. Lisage 10% baariumkloriidi lahusest (1 l ligikaudu 3,5 ml baariumkloriidi lahuses), umbes kahe nädala jooksul, kaaliumhumeedi, kuni lahus on selge, filtreerige, sade eemaldatakse, lahus võetakse.