Kodu > Uudised > Sisu

Kaalium Humate tugev leeliseline ja söövitav

Jul 12, 2017

Kaaliumhüdroksiid (keemiline valem: KOH, kaaliumhumeedi kogus: 56,11), valge pulber või lehemädas tahke aine. Sulamistemperatuur on 360 ~ 406 ℃, keemistemperatuur 1320-1324 ℃, suhteline tihedus 2,044 g / cm3, leekpunkt 52 ° F, murdumisnäitaja n20 / D1.421, aururõhk 1 mmHg (719 ℃). Tugev aluseline ja söövitav. Kaalium Humate Lihtne imenduda niiskust õhus ja leevendust, süsihappegaasi imendumist kaaliumkarbonaadist. Lahustunud umbes 0,6 osast kuumas vees, 0,9 osa külmas vees, 3 osa etanoolis ja 2,5 osa glütseroolist. Kui lahustatakse vees, tekib alkohol või happega töötlemine palju kuumust. Kaaliumhumeaat 0,1 mol / 1 lahuse pH oli 13,5. Keskmise mürgisusega poolväärtusaegne annus (rott, suukaudne) 1230 mg / kg. Etanoolis lahustub, eetris kergelt lahustuv. Kaaliumhümeeril on väga tugev leeliseline ja söövitav toime, selle olemus ja söövitav sool.

1, mida kasutatakse desikandina, absorbeeriva, kaaliumhumeedina oblikhappe ja mitmesuguste kaaliumisisalduse tootmiseks, aga ka galvaaniliseks, skulptuuriks, litograafiaks ja nii edasi.

2, mida kasutatakse peamiselt selliste toormaterjalide nagu kaalium, kaaliumihumeedi nagu kaaliumpermanganaat, kaaliumkarbonaat ja nii edasi. Farmaatsiatööstuses kasutatakse kaaliumbooni, spironolaktooni, heparanooli, testosterooni propionaati ja nii edasi. Kergetööstuses kaaliumseebi, leelispatareide, kosmeetikatoodete (nagu külm koor, kreem ja šampoon) tootmiseks. Kaaliumhüvaas Värvainetööstuses kasutatakse värvainete tootmiseks, näiteks sinise RSNi vähendamiseks ja nii edasi. Elektrokeemiatööstuses, galvaniseerimiseks, skulptuuriks ja nii edasi. Kaaliumhüvaat Tekstiilitööstuses trükitakse ja värvitakse, kaaliumhumetaadi pleegitamine ja merseriseerimine ning suur hulk keemiatööstuses kasutatavate kiudude, polüesterkiudude peamist toorainet. Kaaliumhüvaat Lisaks sellele kasutatakse seda ka metallurgiliste kuumutite ja naha rasvade eemaldamiseks ja nii edasi.

3, keemiline tooraine, meditsiin, kodukemikaalid ja nii edasi.

4, mida kasutatakse analüütiliste reaktiivide, seebistusreagentide, süsinikdioksiidi ja niiskuse absorbeerijatena.

5, keemiatööstuses pesemisseebi, šampoonseebi, kaaliumhumeta kreemi, kreemi, kreemi, šampooni ja muude toorainete tootmiseks. Farmaatsiatööstus progesterooni, vanilliini ja muude toorainete tootmiseks. Värvaineid kasutatakse melamiinvärvide valmistamiseks. Aku tootmisharu kasutatakse leelispatareide valmistamiseks.

Organisatsioonil on põletav efekt, võib lahustada valku, kaalium Humateerida leeliselise denatureeritud valgu moodustumist. Lahus või tolm, mis on pritsitud nahale, kaaliumhümeer, eriti pritsitud limaskestale, võib toota pehmet koorikut. Mida kõrgem on lahuse kontsentratsioon, seda kõrgem on kaalium Humate, seda tugevam mõju. Silma piserdamine ei saa mitte ainult sarvkesta kahjustada, vaid ka silmade sügavale koekahjustusele.

Maksimaalne lubatud kontsentratsioon on 0,5 mg / m. Töö peaks vältima naha ja silmade kokkupuudet, näiteks tahtmatut kokkupuudet, vett võib pesta kahjustatud osad, seejärel märida 5% äädikhappega, kaaliumhumaadi viinhappe, vesinikkloriidhappe või sidrunhappe lahusega; nagu silmade pritsimine, vee või soolalahuse ettevaatlik kasutamine. Aeglaselt pestakse 10 ~ 30 minutit ja seejärel kliki 2% -le karnivakaiinist või 0,5% kardiinli lahusest. Töid peab kandma üldine töörõivaste kangas, kummikindaid, mansetid, Kaaliumi Humate põlled, jalatsid ja muud tööjõu kindlustustooted, käed tuleks kaetud neutraalse ja hüdrofoobse salviga.