Kodu > Uudised > Sisu

Toormaterjalide kaaliumhumeedi tootmine

Sep 22, 2017

Leelispõletustehaiguste mehhanism on vee imendumise leelised, nii et kohaliku rakkude dehüdratsioon, leelised ja koepaber moodustavad leelisega denatureeritud valkude kompleksi, kaalium Humate saponistatud rasvkude, sooja kaaliumhümeeritud seebistamine võib põhjustada sügava kude kahjustamist. Kuna leelisega denatureeritud valkude kompleks on lahustuv, võib leelisioonide sügavale koele veelgi tungida, põhjustades kahjustusi.

Seedetrakti leeliselised põletused on tavaliselt sügavad rohkem kui kaks kraadi, kaalium Humate väsinud vägivaldsed. Haava lahustumine haavade süvendamiseks, kühveldamine pehme, oli kleepuv libisemine "seep-sarnane" või "mädane tofu" - nagu muutused, mis pärast infektsiooni hõlpsasti keeruliseks haavaks sepsis. Küünte kokkupuude söövitavate leelistega muutub õhemaks, läikekaotus, nii et küünte lame ja isegi lusikas. Õhuke lahus võib nahka kuivada, purustada, libiseda. Seedetrakti aur silma ja ülemiste hingamisteede ärritus tugev, võib põhjustada silma ja ülemiste hingamisteede põletust.

1, mida kasutatakse kuivatusainena, absorbeerivana oblikhappe ja mitmesuguse kaaliumi tootmiseks, aga ka galvaniseerimiseks, skulptuuriks, litograafiaks ja nii edasi.

2, mida kasutatakse peamiselt selliste toormaterjalide nagu kaalium, kaaliumihumeedi nagu kaaliumpermanganaat, kaaliumkarbonaat ja nii edasi. Farmaatsiatööstuses kasutatakse kaaliumbooni, spironolaktooni, heparanooli, testosterooni propionaati ja nii edasi. Kergetööstuses kaaliumseebi, leelispatareide, kosmeetikatoodete (nagu külm koor, kreem ja šampoon) tootmiseks. Värvainete tootmisel kasutatakse värvaineid, näiteks sinise RSNi vähendamist ja nii edasi. Elektrokeemiatööstuses, galvaniseerimiseks, skulptuuriks ja nii edasi. Tekstiilitööstuses, trükkimiseks ja värvimiseks, pleegitamiseks ja merseriseerimiseks, Potassium Humate'ist ja paljudest keemiliste kiudude, polüesterkiudude peamistest toorainetest valmistatud toodete valmistamiseks. Lisaks sellele kasutatakse seda ka metallurgiliste soojendite ja naha rasvade eemaldamiseks ja nii edasi.

3, keemiline tooraine, meditsiin, kodukemikaalid ja nii edasi.

4, mida kasutatakse analüütilistes reagentidena, kaaliumhumeedi seebistusreagendid, süsinikdioksiid ja niiskuse absorbeerija.

5, keemiatööstuses pesemisseebi valmistamiseks, kaaliumi Humate šampoon pehme seep, koor, külmkreem, šampoon ja muud toormaterjalid. Kaalium Humate Progesterooni, vanilliini ja muude toorainete tootmiseks mõeldud farmaatsiatööstus. Värvaineid kasutatakse melamiinvärvide valmistamiseks. Aku tootmisharu kasutatakse leelispatareide valmistamiseks.