Kodu > Uudised > Sisu

Kaaliumhüdraat, tulekindlate vedelike valmistamine

Sep 11, 2017

Kaaliumhüdroksiid Selle toote kasutamine on sagedasem, keemiatööstuse väärtus on spetsiaalselt kõrge, siis on selle toote kasutamine palju teada, kui palju?

Tulekindlate vedelike valmistamine: reaktsiooninõusse lisati 8 kg graanulit sisaldavat kaaliumhüdroksiidi, 7 kg naatriumkarbonaadi pulbrit (naatriumkarbonaat) (toodetud Asahi Glass Co., Ltd.) ja 30 kg metallisilikiidi, seejärel 60 L veest. Kui alguses tekkis loomulik reaktsioon, algas kaaliumhüdroksiidi põhja reageerimisel vägivaldselt reaktsioonipaagist konvektsiooni alumisest küljest kuni ülemise külje suunas.

Kui reaktsioonitemperatuur tõuseb loomulikult, on reaktsiooni temperatuur vahemikus 80 kuni 90 ° C ja reaktsiooniseisund on kõige aktiivsem. Reaktsioonitemperatuur ei ole kõrgem kui 92 ° C. Reaktsioon lõpeb umbes 10 tunni jooksul, tahke aine eraldatakse ja saadakse umbes 48 l (umbes 70 kg) tulekindlat lahust. Järelejäänud tahkis on metallist silitsiidplokk, kui seda pestakse veega, jättes umbes 22 kg metalli silitsiidplokke. Selles ülejäänud metalli silitsiidplokis lisati metallisilitsiidi plokk umbes 8 kg ja teisele reaktsioonile lisati 30 kg metalli silitsiidi summa.

Samamoodi nagu esimesel reaktsioonil lisati reaktsiooninõusse 8 kg graanulit sisaldavat kaaliumhüdroksiidi ja 7 kg naatriumkarbonaadi pulbrit (naatriumkarbonaat), millele järgnes järjestikku lisamine 22 kg metalli silitsiidplokist ja 8 kg uut metalli silitsiidplokki, millele järgneb 60 l vee lisamine tulekindla reaktsiooni teise ettevalmistamise alustamiseks.

Preparaadis lisatakse granuleeritud kaaliumhüdroksiidi esimest lisamist ja seejärel lisatakse pulbristatud naatriumkarbonaat (naatriumkarbonaat), seejärel lisatakse metalli silitsiidi plokk ja seejärel lisatakse vesi lisamise järjekorras, alustades kaaliumhüdroksiidi põhjast reaktsiooni saab moodustada üles ja alla konvektsioon aktiivne reaktsioon, mis valmistas tulekindlate vedelike parema jõudluse.

Käesolevas dokumendis saame üldiselt aru saada selle kaaliumhüdroksiidi tulekindla liimi valmistamismeetodist ja seda valmistist saab rakendada paksudele papist, vahtpolüstüroolist ja muudest külma kvaliteediga raami, TV-ümbrise, pakendimaterjalide ning lauad ja toolid ning köögid riided, loodan, et teksti sisu aitab teil aidata.

Kaaliumhüdroksiidi kui keemilist head materjali kasutatakse laialdaselt tööstus-, keemia- ja muudes tootmisvaldkondades, siis selle toote teadmised mõistavad, kui palju, järgmisel artiklil, kus igaüks seda materjali selgitama selgitab. Testimispõhimõtted ja -tulemused.

Põhimõte: lahjendatud leelisilahuses oleva gramnegatiivse bakteri korral on kerge puruneda, mitte purustatud DNA-spiraali vabaneda, nii et kaaliumhüdroksiidi suspensioon on kleepuv, võib inokulatsiooniringis kasutada kleepuvat juhet ja grampositiivsed bakterid Sellist muutust lahjendatud leeliselahuses ei ole.

Meetod: võtke 1 tilk 40 g / l kaaliumhüdroksiidi vesilahust (värske preparaat) puhtale klaasile, võtke veidi värsket kolooniat, segage ja segage seda kaaliumhüdroksiidi vesilahusega ning märkige iga paar sekundit inokuleerimisrõngast, kas Pull välja kleepuv traat.

Tulemused: inokuleerimine inokuleerimisrõngaga oli positiivne, kuid suspensioon oli ikka veel negatiivne.

Kasutamine: kasutatakse peamiselt gram-negatiivsete bakterite jaoks ja grampositiivsete bakterite identifitseerimist on lihtne puhastada. Enamik positiivses reaktsioonis 5-10 sekundi jooksul tekkinud gramnegatiivsetest bakteritest ja mõni neist vajavad 30-45 sekundit, Pseudomonas, Lactobacillus, Flavobacterium, Alcaligenes, Moraxella ja enamik positiivsetest 10-st, reageerisid Acinetobacter, Moraxella aeglaselt, enamik tüvesid 60-ndate positiivsete ja grampositiivsete bakterite puhul 60-ndatel on endiselt negatiivne.