Kodu > Uudised > Sisu

Kaalium Humate ettevaatusabinõud pakendil

Sep 04, 2017

1, transport Märkus: raudteetransporti, trumlit saab kasutada auto transportimiseks. Pakend peab olema täielik ja koorem peaks olema ohutu. Veo ajal veenduge, et konteiner ei lekiks, ärge kollaps, ei lange, ei kahjusta. Keelatud on segada tuleohtlike või põlevate materjalide, hapete ja söödavate kemikaalidega. Transpordivahendid peavad olema varustatud lekkega hädaolukorras käitlemise seadmetega.

2, ladustamine Märkus: säilitada jahedas, kuivas, hästi ventileeritavas laos. Eemale tule, kuumus. Ahjus on niiskus eelistatavalt mitte üle 85%. Pakend peab olema suletud ja mitte niiske. Võib olla kerge (võimalik) kütusena, happes ja muudes eraldi ladustamisruumides, vältida ladustamist. Ladustamiskoht peaks olema varustatud sobivate materjalidega, mis sisaldavad lekkeid.

3 pakendamisviis: tahke aine võib olla suletavas 0,5 mm paksus terastrumlis, netokaal on kuni 100 kg barreli kohta; plastkotid või kaks kihti kraftpaberi kotid väljaspool täisavanemist või avatud terastrumlis; Plastpudelid või plekiga varustatud terastrumlid (purgid) väljaspool põrandaplaadi karpi, puitkiudplaati või vineerist kasti; tina õhukesed terastrumlid (purgid), metallist ämbrid (purgid), plastpudelid või metallist voolikud väljaspool gofreeritud kasti.

Kaaliumhüdroksiid (keemiline valem: KOH, kogus: 56,11) valge pulber või lehemädas tahke aine. Tugev aluseline ja söövitav. Sulamistemperatuur on 360 ~ 406 ℃, keemistemperatuur 1320-1324 ℃, suhteline tihedus 2,044 g / cm3, leekpunkt 52 ° F, murdumisnäitaja n20 / D1.421, aururõhk 1 mmHg (719 ℃). Vees lahustuv etanool, eetris veidi lahustuv. Lihtne niiskuse imendumine õhku ja leegid, kaaliumkarbonaadi süsinikdioksiidi imendumine. Kui lahustatakse vees, tekib alkohol või happega töötlemine palju kuumust. 0,1 mol / l lahuse pH oli 13,5. (Vett pole). Mõõduka toksilise, pool-surmav annus (rott, suukaudne)