Kodu > Uudised > Sisu

Kaalium Humate Rohkem

Oct 19, 2017

Kaaliumhüdroksiid Selle toote kasutamine on sagedasem, Potassium Humate on keemiatööstuse väärtuse spetsiifiline rakendus kõrge, siis on selle toote kasutamine palju, me teame, kui palju kaaliumhüvaati on? Järgmine artikkel, kus igaüks saab täpsustada kaaliumhüdroksiidi tulekindla liimi ettevalmistamist, tuleme kokku, et sellest teada saada.

Tulekindlate vedelike valmistamine: reaktsiooninõusse lisati 8 kg graanulit sisaldavat kaaliumhüdroksiidi, 7 kg naatriumkarbonaadi pulbrit (naatriumkarbonaat) (toodetud Asahi Glass Co., Ltd.) ja 30 kg metallisilikiidi, seejärel 60 L veest. Kuivõrd loomulik reaktsioon algas, hakkas kaaliumhüdroksiidi põhja kaaliumhumeedi reageerima vägivaldselt reaktsioonipaagist konvektsiooni alumisest küljest kuni ülemise külje suunas.

Kui reaktsioonitemperatuur tõuseb looduslikult, on kaaliumhümeeri reaktsioonitemperatuur vahemikus 80 kuni 90 ° C ja reaktsiooniseisund on kõige aktiivsem. Reaktsioonitemperatuur ei ole kõrgem kui 92 ° C. Reaktsioon lõpeb umbes 10 tunni jooksul, tahke aine eraldatakse ja saadakse umbes 48 l (umbes 70 kg) tulekindlat lahust. Järelejäänud tahkis on metallist silitsiidplokk, kui seda pestakse veega, jättes umbes 22 kg metalli silitsiidplokke. Kaaliumhüvaat Sellel ülejäänud metalli silitsiidplokil lisati metallisilitsiidi plokk umbes 8 kg ja teisele reaktsioonile lisati 30 kg metalli silitsiidi kogus.

Samamoodi nagu esimesel reaktsioonil lisati reaktsiooninõusse 8 kg graanulit sisaldavat kaaliumhüdroksiidi ja 7 kg naatriumkarbonaadi pulbrit (naatriumkarbonaat), millele järgnes järjestikku lisamine 22 kg metalli silitsiidplokist ja 8 kg uut metalli silitsiidplokki, kaaliumhüvaat, millele järgneb 60 l vee lisamine tulekindla reaktsiooni teise ettevalmistamise alustamiseks.

Preparaadis lisatakse granuleeritud kaaliumhüdroksiidi esimest lisamist ja seejärel lisatakse pulbristatud naatriumkarbonaati (sooda), seejärel lisatakse metallisilikiidplokk, kaaliumhüvaat ja seejärel lisatakse vesi lisamise järjekorras, alustades Kaaliumhüdroksiidi reaktsiooni saab moodustada üles- ja allapanekuvastase aktiivse reaktsiooni abil, mis valmistab tulekindla vedeliku paremaid tulemusi.

Tahked kaaliumhüdroksiidi puhastusvõime Usun, et oleme kuulnud, selle toote mitmel viisil on väga hea rakendus, et hõlbustada arusaamist kõigist, Potassium Humate paremini mõista seda toodet, järgmine Xiaobian spetsiaalselt kõigile, et tutvustada järgmise Tahke kaaliumhüdroksiid rasusele vastupanu, me tulime kokku, et sellest teada saada.

1, 85 ° g vee esimene ettevalmistus rasvade mahutisse, edaspidi kaaliumhumetaat, millele järgneb 21 g tahke kaaliumhüdroksiidi, 25 g naatriumsulfaati, 5 g naatriumglükonaati, 2 g naatriumalginaati, mis lisatakse rasvavale veele, segades sulatamaks;

2, teises plastkambris 50 g vee ja 3 g lisandi A ja 2 g lisaainete B sisse barrel segatakse 5-10 minutit, nii et see sulab täielikult, valatakse paagisse, Potassium Humate ja jääb 37 g vett valatakse ühte, see tähendab toatemperatuuril rasvaärastusvahendi kadu;

3, õliseemne üldine välimus, kaaliumhüvaat ainult selles rasvatustamisagensis ligikaudu 10 min, rasvastusjõu saavutamiseks, kaaliumhumeta rasvavabade aastate jooksul tegelikult peale õlide ja vee pärast tooriku pinnaveekihi pesemist veekihi keskmine. Ainult rasvaärastuse spetsifikatsioon on mõeldud tooriku eemaldamiseks parimaks ajaks.