Kodu > Uudised > Sisu

Kaalium Humate Effect

Aug 02, 2017

Leelispõletustehaiguste mehhanism on vee imendumise leel, kaaliumhüvaas, nii et kohaliku rakkude dehüdratsioon, leelised ja kuded valgud moodustavad leelisega denatureeritud valkude kompleksi, seebistunud rasvkoe, sooja seebistamine võib põhjustada sügava kude kahjustamist. Kaaliumhumate Kuna leelisega denatureeritud valkude kompleks on lahustuv, võib leelisioonid sügavale kudedesse veelgi tungida, põhjustades kahjustusi.

Seedetrakti põletused on tavaliselt sügavad rohkem kui kahe kraadi sügavuses, vägivaldsed. Haava lahustumine, et jätkata haava süvendamist, on kibe pehme, Potassium Humate oli kleepuv libisemine "seep-sarnane" või "mädane tofu" - sarnased muutused, mis on kergesti komplitseeritud pärast nakatumist haava sepsise. Küünte kokkupuude söövitavate leelistega muutub õhemaks, läikekaotus, nii et küünte lame ja isegi lusikas. Kaaliumi Humate õhukeses lahuses võib nahk kuivada, purustada, libiseda. Seedetrakti aur silma ja ülemiste hingamisteede ärritus tugev, võib põhjustada silma ja ülemiste hingamisteede põletust.

1, mida kasutatakse desikandina, absorbeeriva, kaaliumhumeedina oblikhappe ja mitmesuguste kaaliumisisalduse tootmiseks, aga ka galvaaniliseks, skulptuuriks, litograafiaks ja nii edasi.

2, mida kasutatakse peamiselt selliste toormaterjalide nagu kaalium, nagu kaaliumpermanganaat, kaaliumkarbonaat ja nii edasi. Farmaatsiatööstuses kaalium Humate kaaliumi boori, spironolaktooni, heparanooli, testosterooni propionaadi ja nii edasi valmistamiseks. Kergetööstuses kaaliumseebi, leelispatareide, kosmeetikatoodete (nagu külm koor, kreem ja šampoon) tootmiseks. Kaaliumhüvaas Värvainetööstuses redutseerivate värvainete tootmiseks, näiteks sinise RSNi vähendamiseks ja nii edasi. Elektrokeemiatööstuses, galvaniseerimiseks, skulptuuriks ja nii edasi. Tekstiilitööstuses, trükkimiseks ja värvimiseks, pleegitamiseks ja merseriseerimiseks ning suurel hulgal keemiliste kiudude tootmiseks kasutatud polüesterkiudude peamist toorainet. Lisaks sellele kasutatakse kaaliumi Humate ka metallurgiliste kütteseadmete ja naha rasvade eemaldamiseks ja nii edasi.

3, keemiline tooraine, meditsiin, kodukemikaalid ja nii edasi.

4, mida kasutatakse analüütilistes reagentides, seebistusreagendid, kaaliumhüvaadi süsinikdioksiid ja niiskuse absorbeerija.

5, keemiatööstuses pesemisseebide, šampoonide, seebide, kooride, kooride, kaaliumhumate kooride, šampoonide ja muude toorainete tootmiseks. Farmaatsiatööstus progesterooni, vanilliini ja muude toorainete tootmiseks. Värvaineid kasutatakse melamiinvärvide valmistamiseks. Aku tootmisharu kasutatakse leelispatareide valmistamiseks

Organisatsioonil on põletav efekt, see võib lahustada valku, leelise denatureeritud valgu moodustumist. Lahus või tolm, mis on pritsitud nahale, eriti limaskestale pritsitud, võib toota pehmet koorikut. Mida kõrgem on lahuse kontsentratsioon, seda kõrgem on temperatuur, seda tugevam mõju avaldub. Kaaliumi Humate silma sattumine võib mitte ainult sarvkesta kahjustada, vaid ka silmade sügavale koekahjustusele.

Maksimaalne lubatud kontsentratsioon on 0,5 mg / m. Töö peaks vältima naha ja silmade kokkupuudet, näiteks kogemata puudutades, võite kasutada vett kahjustatud osade puhastamiseks, kaaliumhüvaati ja seejärel niiske 5% äädikhappe, viinhappe, vesinikkloriidhappe või sidrunhappe lahusega; nagu silmade pritsimine, vee või soolalahuse ettevaatlik kasutamine. Aeglaselt pestakse 10 ~ 30 minutit ja seejärel kliki 2% -le karnivakaiinist või 0,5% kardiinli lahusest. Töö peaks kandma tugevast riietest, mis on valmistatud vormirõivastest, Kaaliumi Humate kummikindadest, mansetidest, põlledest, jalatsitest ja muudest tööjõu kindlustustoodetest, käed peaksid olema kaetud neutraalse ja hüdrofoobse salviga.