Kodu > Uudised > Sisu

Kaalium Humate Effect

Oct 26, 2017

Kaaliumhüdroksiidi põhitarbimine: anorgaanilist tööstust kasutatakse toorainena kaaliumisoolade, näiteks vesinikfosfaadi, kaaliumi jms tootmiseks. Keemiatööstus, mida kasutatakse seebi, seebi ja kaaliumi valmistamiseks, pestavad šampooni pehme seep, koor , koor, šampoon ja muud toormaterjalid. Farmaatsiatööstust kasutatakse vanilliini ja muude toorainete tootmiseks. Värvaineid kasutatakse värvainete tootmiseks. Akutööstust kasutatakse leelispatareide tootmiseks.

Kaaliumhüdroksiidi kasutatakse kuivatusainena, sorbendina, mida kasutatakse kaaliumi seebi, oksaalhappe ja erinevate soolade valmistamiseks, samuti kasutatakse galvaaniliseks, graveerimiseks, litograafiaks jms; Kaaliumit kasutatakse peamiselt toormaterjalide tootmiseks, nagu kaaliumkarbonaat jne. Farmaatsiatööstuses kasutatakse kaaliumboorhüdriidi, spironolaktooni, butüülalkoholi ja testosterooni propionaati tootmiseks. Kaaliumseebi, leelispatarei, kergete kosmeetikatoodete (nagu koor, kreem ja šampoon) tootmiseks. Värvainete tööstuses, mida kasutatakse vähendatud värvainete, näiteks sinise, RSNi jne tootmisel.

Kaaliumhüdroksiidi kasutatakse elektrokeemilises tööstuses galvaniseerimiseks, graveerimiseks jne. Tekstiilitööstuses kasutatakse trüki- ja värvimis-, pleegitamis- ja merseriseerimisvahendeid ning kasutatakse sünteetiliste kiudude ja polüesterkiudude valmistamiseks peamist toorainet. Lisaks kasutatakse seda ka metallurgias, kütteaines ja naha rasvaärastuses. Keemiline põhiline tooraine, mida kasutatakse meditsiinis, igapäevane keemiatööstus jne. Analüütiline reaktiiv, analoogne reagent, süsinikdioksiid ja niiskus, aga ka farmaatsiatööstuses kasutatav absorbent.

Milline on kaaliumhüdroksiidi roll?

1 kaaliumhüdroksiid, mida kasutatakse kuivainena ja absorbeerivana oksaalhappe ja erinevate kaaliumsoolade jaoks, aga ka galvaniseerimiseks, skulptuuriks, Shi Yiniks ja nii edasi.

2, mida kasutatakse peamiselt toorainete, nagu kaaliumpermanganaat, kaaliumkarbonaat jne tootmisel kaaliumperoksiidina. Farmaatsiatööstuses kasutatakse kaaliumboorhüdriidi, spironolaktooni, butüülalkoholi, testosterooni propionaati tootmiseks. Kaaliumseebi, leelispatarei, kergete kosmeetikatoodete (nagu koor, kreem ja šampoon) tootmiseks. Värvainete tööstuses, mida kasutatakse vähendatud värvainete, näiteks sinise, RSNi jms tootmisel. Elektrokeemiatööstuses, mida kasutatakse galvaniseerimisel, graveerimisel jm. Tekstiilitööstuses, mida kasutatakse trükkimisel ja värvimisel, pleegitamisel ja merseriseerimisel , mida kasutatakse laialdaselt sünteetiliste kiudude ja polüesterkiudude valmistamiseks peamiseks tooraineks. Lisaks kasutatakse seda ka metallurgias, kütteaines ja naha rasvaärastuses.

3. Põhilised keemilised toormaterjalid, mida kasutatakse meditsiinis, igapäevases keemiatööstuses jne.

4. Kasutatakse absorbendina analüütiliste reaktiivide, seebistusreagentide, süsinikdioksiidi ja vee jaoks.

5, igapäevane keemiatööstus kasutas seebi, šampooni ja pesta pehme seepi, kreemi, kreemi, šampooni ja muid toorainet. Farmaatsiatööstust kasutatakse progesterooni, vanilliini ja muude toorainete tootmiseks. Värvaineid kasutatakse melamiinvärvide valmistamisel. Akutööstust kasutatakse leelispatareide tootmiseks.