Kodu > Uudised > Sisu

Kaalium Humate sisu analüüs

Oct 18, 2017

Analüütilises keemias kasutatakse naatriumhüdroksiidi ja kaaliumhüdroksiidi sageli vahetatavalt. Kuid mõned rakendused ei saa neid muuta. Näiteks vesinikogeneraator, mis on täpsustatud kaaliumhüdroksiidiga. Meditsiiniline naatriumlaim, mis on määratud naatriumhüdroksiidiga. Naatriumhüdroksiid hügroskoopne kui kaaliumhüdroksiid on tugev, seega kaaliumhüdroksiid, mida tavaliselt kasutatakse keemilises analüüsis. Samamoodi, kui te kasutate seda kuivatusainena naatriumhüdroksiidiga. Näiteks, kui te ütlete, et naatriumhapet sisaldav meditsiiniline naatriumhape on määratud. Kuid kaks naatriumhüdroksiidi odavamale hinnale, kui see võib naatriumhüdroksiidi asendada.

Mõlemad on väga söövitavad ja ei tohi kokku puutuda metallmahutitega ning need tuleb pitseerida ja säilitada. Nende vahel pole vahet.

Naatriumhüdroksiidi füüsikalised omadused:

Üksikprodukt on värvitu läbipaistev kristall, suhteline tihedus 2, 130, sulamistemperatuur on 318,4 ℃. Keemispunkt 1390 ℃. Hüdroksüdaaside turg on tahked ja vedelad kaks: puhas valge tahke söövitav naatrium, plokid, lehed, vardad, granuleeritud, väga haprad. Puht vedelat naturaalset sooda on värvitu läbipaistev vedelik. Tahke süsinikdioksiidil on tugev hügroskoopsus. See on vees lahustuv ja kui see on lahustunud, on see väga leeliseline ja tal on rasvade tunne. Lahustub etanoolis ja glütseriinis; See ei lahustu atsetoonis ja eetris. See on väga söövitav ja korrodeerib kiudaineid, nahka, klaasi ja keraamikat. Dismutatsioonireaktsioon kloori, broomi, joodi ja muude halogeenidega; Sool ja vesi on moodustunud hapete neutraliseerimisest.

Kaaliumhüdroksiidi füüsikalised omadused:

Valge rombika kristall, tööstustooted on valge või helekollane või klokk-kujuline. Suhteline tihedus 2,044 (20 ℃), sulamistemperatuur on 360,4 ℃. Keemistemperatuur 1320-1324 ° C. Lahustub vees, lahustub suurel hulgal lahuse kuumusest, tugevast veemahustumisest, imendub niiskust õhus ja lahustub ja imendub järk-järgult süsinikdioksiidi kaaliumkloriidiks. Etanoolis lahustub, eetris kergelt lahustuv. Tugev leel ja söövitav, selle omadused on sarnased naturaalse sooda omadustega.

Sisu analüüs: täpne nimetatud proov on umbes 1,5 g, lahustub 40 ml uutes keemistemperatuurides ja jahutatavas vees, külm kuni 15 ° C, fenoolftaleiini proovilahusega (TS-167) mitu tilka, 1 mol / l happe tiitrimine. Kui roosa kaob, märkige ära kasutatud happe kogus, lisage metüüloranži testlahus (TS-148) ja jätkake tiitrimisega, kuni roosa on konstantne. Märkige tiitrimiseks vajalik hapete üldmaht. Iga Ml 1 mooli / l väävelhapet vastab 56,11 mg leeliselisusele (KOH).