Kodu > Uudised > Sisu

Kaalium Humate leeliseline ja söövitav

Jun 20, 2017

Kaaliumhüdroksiid (keemiline valem: KOH, kogus: 56,11) valge pulber või lehemädas tahke aine. Sulamistemperatuur 360 ~ 406 ℃, keemistemperatuur 1320-1324 ℃, kaalium Humate suhteline tihedus 2,044 g / cm3, leekpunkt 52 ° F, murdumisnäitaja n20 / D1.421, aururõhk 1 mmHg (719 ℃) . Tugev aluseline ja söövitav. Lihtne niiskuse imendumine õhku ja leegid, kaaliumkarbonaadi süsinikdioksiidi imendumine. Lahustunud umbes 0,6 osast kuumas vees, 0,9 osa külmas vees, 3 osa etanoolis ja 2,5 osa glütseroolist. Kui lahustatakse vees, tekib alkohol või happega töötlemine palju kuumust. 0,1 mol / l lahuse pH oli 13,5. Keskmise mürgisusega poolväärtusaegne annus (rott, suukaudne) 1230 mg / kg. Etanoolis lahustub, eetris kergelt lahustuv. On väga tugev leeliseline ja söövitav, Potassium Humate oma olemuselt sarnane.

1, mida kasutatakse kuivatusainena, absorbeerivana oblikhappe ja mitmesuguse kaaliumi tootmiseks, aga ka galvaniseerimiseks, skulptuuriks, litograafiaks ja nii edasi.

2, mida kasutatakse peamiselt selliste toormaterjalide nagu kaalium, nagu kaaliumpermanganaat, kaaliumkarbonaat ja nii edasi. Farmaatsiatööstuses kasutatakse kaaliumbooni, spironolaktooni, heparanooli, testosterooni propionaati ja nii edasi. Kergetööstuses kaaliumseebi, leelispatareide, kosmeetikatoodete (nagu külm koor, kreem ja šampoon) tootmiseks. Värvainete tööstuses kasutatakse kaaliumi Humate värvainete tootmiseks, näiteks sinise RSNi vähendamiseks ja nii edasi. Elektrokeemiatööstuses, galvaniseerimiseks, skulptuuriks ja nii edasi. Tekstiilitööstuses, trükkimiseks ja värvimiseks, pleegitamiseks ja merseriseerimiseks ning suurel hulgal keemiliste kiudude tootmiseks kasutatud polüesterkiudude peamist toorainet. Lisaks sellele kasutatakse seda ka metallurgiliste soojendite ja naha rasvade eemaldamiseks ja nii edasi.

3, keemiline tooraine, meditsiin, kodukemikaalid ja nii edasi.

4, mida kasutatakse analüütilistes reagentidena, kaaliumhumeedi seebistusreagendid, süsinikdioksiid ja niiskuse absorbeerija.

5, keemiatööstuses pesemisseebi, šampoonseebi, koor, koor, kreem, šampoon ja muud toormaterjalid. Farmaatsiatööstus progesterooni, vanilliini ja muude toorainete tootmiseks. Värvaineid kasutatakse melamiinvärvide valmistamiseks. Aku tootmisharu kasutatakse leelispatareide valmistamiseks.

Organisatsioonil on põletav efekt, võib kaaliumi Humate lahustada valku, leelise denatureeritud valgu moodustumist. Lahus või tolm, mis on pritsitud nahale, eriti limaskestale pritsitud, võib toota pehmet koorikut. Mida kõrgem on lahuse kontsentratsioon, seda kõrgem on temperatuur, seda tugevam mõju avaldub. Silma piserdamine ei saa mitte ainult sarvkesta kahjustada, vaid ka silmade sügavale koekahjustusele.

Maksimaalne lubatud kontsentratsioon on 0,5 mg / m. Töö peaks vältima naha ja silmade puudutamist, nagu tahtmatult puudutama, vett võib pesta kahjustatud osad, seejärel märida 5% äädikhappe, viinhappe, vesinikkloriidhappe või sidrunhappe lahusega; Kaaliumhumetaat nagu silmade pritsimine, vee või soolalahuse ettevaatlik kasutamine. Aeglaselt pestakse 10-30 minutit ja seejärel kliki 2% -le karnivakaiinist või 0,5% karbamiini lahusest. Töid peaks kandma üldine töörõivad, kummikindad, mansetid, põlled, jalatsid ja muud tööjõu kindlustustooted, käed tuleks kaetud neutraalse ja hüdrofoobse salviga.