Kodu > Uudised > Sisu

Kaalium Humate Action

Sep 25, 2017

Kaaliumhüdroksiidi roll:

1. Anorgaanilist tööstust kasutatakse kaaliumi tootmiseks, nagu kaaliumpermanganaat, kaaliumnitrit, kaaliumi fosfaat jne

2. Igapäevast keemiatööstust kasutatakse toorainena potashseebi valmistamiseks, seebi, pehme seebi, lumekreemi, külmakreemi, šampooni ja nii edasi. Farmaatsiatööstust kasutatakse toorainete, näiteks progesterooni ja vanilliini valmistamiseks.

3. Värvaineid kasutatakse melamiini värvainete valmistamiseks

4. Akutööstust kasutatakse leelispatareide valmistamiseks. [4], mida kasutatakse kuivatusainena, absorbeerivana, mida kasutatakse soolaste, oksaalhappe ja kaaliumsoolade valmistamiseks ja mida kasutatakse galvaaniliseks, graveerimiseks, litograafiaks jms. Seda kasutatakse peamiselt potashi tootmisel toorainena, nagu kaaliumpermanganaat ja kaaliumkarbonaat.

5. Elektrokeemiatööstuses, galvaniseerimiseks, graveerimiseks jms. Tekstiilitööstuses kasutatakse seda värvimiseks, pleegitamiseks ja merseriseerimiseks ning seda kasutatakse keemiliste kiudude ja polüesterkiudude peamise toorainetena.

Kaaliumhüdroksiid: kaaliumhüdroksiid (kemikaal: KOH, tüüp: 56.11) valge pulber või helveste tahkis. Sulamistemperatuur on 360 ~ 406 ℃, keemistemperatuur 1320-1324 ℃, suhteline tihedus 2,044 g / cm, leekpunkt 52 ° F, murdumisnäitaja n20 / D1.421, aururõhk 1 MMHG (719 ℃). See on väga leeliseline ja söövitav. Õhus ja niiskuses niiskust on lihtne, imavad süsinikdioksiidi ja muutuvad kaaliumkarbonaadiks. Lahustunud umbes 0,6 portsjonit kuuma vett, 0,9 külmas vees, 3 etanoolis ja 2,5 glütseriinis. Kui lahustatakse vees, alkoholis või happega töödeldud, tekib suures koguses soojust.

Roll: anorgaanilist tööstust kasutatakse kaaliumpermanganaadi, kaaliumnitriti, dikaaliumfosfaadi jms tootmiseks. Toorainena kasutatakse potashseebi, pesemisseebi, pehme seebi, lume kreemi, külmakreemi, pehme seebi, šampoon ja nii edasi. Farmaatsiatööstust kasutatakse toorainete, näiteks progesterooni ja vanilliini valmistamiseks. Värvaineid kasutatakse melamiinvärvide valmistamiseks. Aku tootmisharu kasutatakse leelispatareide valmistamiseks.

Rakenduse väli

1. Kasutatakse kuivatusainena ja absorbeerivana, mida kasutatakse oksaalhappe ja mitmesuguste kaaliumsoolade valmistamiseks ning kasutatakse galvaaniliseks, graveerimiseks, litograafiaks jne.

2. Kasutatakse peamiselt kaaliumpermanganaadi ja kaaliumkarbonaadi toorainena kaaliumpermanganaadiks. Farmaatsiatööstuses kasutatakse seda kaaliumboorvesinikku, antikeha, salitsüülhapet, propionaati jne. Kergetööstuses kasutatakse potieseemaldi, leelispatareide, kosmeetikavahendeid (näiteks külmkreemi, kreeme ja šampooni). Värvaine tööstuses kasutatakse seda toornafta värvainete tootmiseks, näiteks sinine RSN-i vähendamine. Elektrokeemiatööstuses, galvaniseerimiseks, graveerimiseks jms. Tekstiilitööstuses kasutatakse seda värvimiseks, pleegitamiseks ja merseriseerimiseks ning seda kasutatakse keemiliste kiudude ja polüesterkiudude peamise toorainetena. Lisaks kasutatakse seda metallurgilise kütteainena ja naha rasvaärastusena.

3. Põhilised keemilised tooraine farmaatsia- ja igapäevaseks keemiatööstuseks.

4. Kasutatakse absorbeerivana analüütiliste reaktiivide, seebistamisreagentide, süsinikdioksiidi ja vee jaoks.

5. Igapäevast keemiatööstust kasutatakse toorainena seepi, pehme seebi, lume kreemi, külmkreemi, šampooni ja nii edasi pesemiseks ja pesemiseks. Farmaatsiatööstust kasutatakse toorainete, näiteks progesterooni ja vanilliini valmistamiseks. Värvaineid kasutatakse melamiinvärvide valmistamiseks. Aku tootmisharu kasutatakse leelispatareide valmistamiseks

Sisu analüüs

Täpne proov on umbes 1,5 g, lahustub 40 ml uutes keemistemperatuurides ja jahutatavas vees, külm kuni 15 ° C, fenoolftaleiini proovilahusega (TS-167) mitu tilka, 1 mol / l happe tiitrimine. Kui roosa kaob, märkige ära kasutatud happe kogus, lisage metüüloranži testlahus (TS-148) ja jätkake tiitrimisega, kuni roosa on konstantne. Märkige tiitrimiseks vajalik hapete üldmaht. Iga Ml 1 mooli / l väävelhapet vastab 56,11 mg leeliselisusele (KOH).