Kodu > Uudised > Sisu

Humic acid kasutatakse laialdaselt

Jun 20, 2017

"Wujin Sani" Mingi dünastia Li Shizheni "Materia Medica kogumikus" on humiinhapet sisaldavaid aineid kasutatud enam kui 400 aasta jooksul inimkonna ajaloos, Humiinhape ja välismaal humiinhappe avastamisel ja eraldamisel on olnud täis 220 aastat. Praegu on maailmas otseselt või kaudselt avaldatud 70 humiinhapet sisaldavate ainete kategooriaid. Orgaaniliste toorainetena on humiinhapet laialdaselt kasutatud põllumajanduses, metsanduses, loomakasvatuses, ešelonides, kalanduses, nafta, keemiatööstuses, ehitusmaterjalides, kergetööstuses, meditsiinis, keskkonnakaitses jne. Paljud väljad. Praegu on põllumajanduslikuks tootmiseks peamised tooted Humic Acid: fulvohapete orgaanilised - anorgaanilised väetised ja fulvohape kui pakendiväetise tooraine Kamei bonus, Jinli, kasum, taimehormoonid, pinnase muudatused, põud, pestitsiidid, nt ained.

Humiinhape on mingi looduslik orgaaniline aine. See on vana taimede toode, mis lagundab ja sünteesib mikroorganisme. Sellel on nõrk happesus, hüumedhappe vesimahutus, kolloid, adsorptsioon, ioonvahetus, kompleksatsioon, redoks ja füsioloogiline aktiivsus. Oota Vastavalt humaanhappe molekulmassi suurusele ja lahustuvusele, mis on jagatud fulvohappeks, vesinikkloriidhappeks ja must-fulvohappeks. Humiinhape Fulviinhapet iseloomustavad väikesed molekulmassid, happelised rühmad, happed, leelised ja vesi lahustuvad, kergesti taimede imendumise omadused, mida kasutatakse laialdaselt põllumajandustootmises. Biokeemiline fulvohape puhastatakse pärast fulvohappe põhjalikku fermenteerimist, mis lisaks fulvohappele sisaldab lisaks 17 tüüpi aminohappeid, valke, nukleiinhappeid, vitamiine, suhkruid, erinevaid ensüüme, mitmesuguseid mikroelemente.

2002. aastal kinnitas USA huminahappe uuring põllumajanduses, et 50% või rohkem väetist, insektitsiide, fungitsiide, herbitsiide ja vett vähendataks, kui kasutati soovitud humaanhappeid.

Humiinhape on traditsiooniline hiina meditsiin, mille roll on kõige enam mitte tugev, kuigi kiire toime, kuid enamasti aeglane, peamine pehmendamine taimede konditsioneerimine, jättes yin ja yang tasakaal, saavutada haigus ja parandada taime elujõudu ja immuunsust

Humiinhape võib olla ravimi peamine toimeaine ja kahte liiki aineid, erinevaid toimeid, võib olla mitmesugune ühilduvus, kasutada erinevaid funktsioone, põhjalikult mõista seda, eriti selle teiste pestitsiididega kokkusobivuse osas Vähendamise efektiivsus, kuid see vajab ka põhjalikku ja asjakohast arusaamist ning suurepärast professionaalset ja tehnilist taset.

Oleme siin selgitamas humiinhappe aineid, mis sisaldavad humainhapet, fulvohapet ja selle soolasid ning biokeemilist fulvesinikhapet, oksüdeerunud fulviinhapet ja fusioonhappe lagunemist, need on looduslikult esinevad orgaanilised makromolekulid, ei sisalda keemilisi hormoone, võib suurendada immuunsust, soodustada taimede kasvu ja arengut ensümaatiliste reaktsioonide edendamise kaudu, edendada mitmesugust ainevahetust, kontrollida geeni ekspressiooni aega ja ruumi, edendada rakkude elujõulisust, soodustada seemnete idanemist, kiirendada kalluse tootmist ja soodustada juurdumist, kus fulvohape ja taimede poorid põudade vastupanuvõime vähendamiseks, veekindlusega pinnas, humaanhappe adsorptsioon, pehmendamine ja lämmastik võib anda omadusi jne, peamiselt põudlike juurdevoolade tootmiseks, taimede kasvu aeglustavad ained, soodustada ainete tootmist ja kohandada taimede keemiline koostis, et parandada põllukultuuride kvaliteeti ja muid mõjusid. Lisaks sellele on humaanhappega seotud ainete kasvu vahendus, antibakteriaalse haiguse ennetamine, insektitsiid ja muud haigused.

Humiinhappe toime ja tegevus mullas

1, väetada mullaviljakust, parandada mulda, soodustada aglomeraadi moodustumist, et põllukultuur oleks piisava vee, toitainete, eriti soolalahuste jaoks efekti parendamiseks paremini nähtav.

2, humiinhape on lämmastiku aeglase vabanemisega aine ja stabilisaator, fosfaatväetise sünergist, kaaliumisisalduse kaitsevahend, väike toitaineelementide konditsioneerimisvahend, Humic Acid kelaativ aine, väetise sünergistlik toime. Humiinhappe lisamine kompleksväetisele võib vähendada olemasolevate toitainete fikseerimist ja kadu ning suurendada kasutamiskiirust. See on hea mulla sünergist, aeglaselt vabastav aine ja parandaja.

(1), et parandada lämmastiku, lämmastiku aeglase vabanemise kasutamist.

(2), et vähendada olemasoleva fosfori fikseerimise mulda ja soodustada põllukultuuride juurdevoolu fosfori imendumiseni.

(3), et vähendada mulla imendumist kaaliumi fikseeritud, Humic Acid, nii et raskesti vabaneks kaaliumi, parandada kasutamist.

(4) parandada mikrotoitainete aktiivsust mullas.

3, muldade tihenemise katkestamiseks, pinnases esinevate haiguste pärssimiseks, mulla pehmenduse parandamiseks, adsorbeerumiseks, läbilaskvuse saavutamiseks, pinnase keskmise pH saavutamiseks, maapinna temperatuuri reguleerimiseks, mulla vee ja väetise võimsuse suurendamiseks.