Kodu > Uudised > Sisu

Humiinhapete liigid

Oct 09, 2017

Humiinhapped on mitmekesised. Looduslik mineraalhümehape on peamiselt loomade ja loomade jäägid pärast orgaanilise aine moodustumist mikrobioloogilisel kujul, mis levib mulda, turbast ja kivisöest, on taimede ja pinnaseökosüsteemi kasvul oluline roll.

Humiinhappelised väetised mängivad olulist rolli humaanhappes, millele järgnevad mõned suured, jäljed, mikroobid ja muud toitained. Humiinhappe kompleksstruktuur ja omadused, looduslikult otsustatud humaanhappe väetiseks, on multifunktsionaalne orgaaniline väetis. Nende seas on mulla omaduste parandamine humiinhappe üheks olulisemaks rolliks.

Paranenud happeline pinnas ja soolalahus

Mullaviljakuse aluseks on koondstruktuur. Humirõhiste hapete väetiste kohalik kasutus näitas, et humaanhapete väetised võivad suurendada mulla agregaatide struktuuri. Vastavalt Hiina Teaduste Akadeemia Shenyangi ökoloogilise kohaldamise katse, humaanhappe väetiste pinnase veestabiliseeritud agregaatide kasutamine suurenes 10% kuni 20%; biohumanhappeühendi väetiste testi kohaldamine, pinnasevee stabiilne agregaadi struktuur suurenes samuti märkimisväärselt. Pärast väetiste kasutamise mulda lahtiselt, taimede tugevat kasvu, mulla vastupanuvõimet.

Humiinhappe toodete peamine kasutamine põllumajanduses

1, võib soodustada rakkude jagunemist ja kasvu, et stimuleerida põllukultuuri juurutamiseks, seda saab kasutada loodusliku juurdevärvi pulbrina, seda saab kasutada ka seemnete korrastamiseks ja juurkasutamiseks.

2, võib oluliselt parandada põllukultuuride suhkrusisaldust, nii et põllukultuuridega, millel on võõrutusvõime, et vältida mädanemist, juuremädanikku, kahjurite ja haiguste vähendamist, vähendada taimede lehtede avamõju, vähendada lehtede murdumist, et veekogu parandada Olukord on loomulik, tugev põuakatkestusagens.

3, mulla struktuuri parandamiseks, mulla agregeeritud struktuuri moodustumise soodustamiseks, orgaanilise ainese teisendamise lagunemise kiirendamiseks, eriti keemiliste väetiste pikaajaliseks ühekordseks kasutamiseks, masinate remont, põllumaa, mida põhjustab märkimisväärne mullaparandusmõju.

4 neutraliseerib pinnase pH, sobitatakse pinnase PH väärtus, tõusevad mikroelemendid juurest lehtedele või muudesse osadesse, kus esineb esmase toote imendumise kiirendatud ainevahetuse arv, parandades seeläbi põllumajandustoodete kvaliteeti.

Humikhappe tooted on tööstuses peamine kasutusala

1, brikett sideaine. Lisage väike kogus hea tera, hea pinnajaotus, nii et brikettil on piisavalt kuuma ja külma tugevust ja stabiilsust.

2, keraamilised lisandid. Võib parandada keraamilist valuvormi tugevust umbes 80%, plastilisuse indeks 40% või rohkem, võib suurendada muda, glasuuride läga voolu rohkem kui 50%, on hea geelant, et parandada roheline sinine lilled ja selle imemisvõime glasuur

3, naftapuurimisvahendid. Võib seina määrimist parandada, kokkupõrkefekt on märkimisväärne.

4, võib kasutada sööda, meditsiiniliste lisandite, katla detergentide ja vee kvaliteedi stabilisaatorina.