Kodu > Uudised > Sisu

Humic acid mängib tõhusat rolli

May 18, 2017

Humiinhape on looduses suur molekul orgaaniline aine. Erinevates valdkondades on viinamarjakasvatusprotsessis kasutatav väetise kasutamine, Humic Acidil on väga hea mõju.

1. Humiinhapped võivad moodustada väetiste sünergistlikku mõju ning lisaks väetiste lisamise mõjule võivad nad ka lahendada jääkväetise mullas.


2. Kas mulla agregeeritud struktuuri saab parandada, orgaanilise väetise kasutamisele, kõige olulisem on mulla läbilaskvuse suurendamine, humhapete paranenud pinnase agregaadi struktuur, humaanhape omab ka seda omadust.


3. Kasulike mikroorganismide aktiivsuse suurendamine, mistõttu paljud inimesed soovivad baasväetisele lisada bakteriaalseid väetisi ja humiinhapped võivad nende aktiivsust suurendada.


4. soolase pinnase parandamiseks, Humic Acid, paljude füsioloogiliste pinnaste moodustumine on tingitud peeneteralistest osakestest kapillaarilisusest pinnases ja soola pikaajalisest kogunemisest väetises. Humiinhape võib soodustada suurte granulaarsete agregaatide moodustumist ja vähendada soolase leeliseemulda reguleerivat kapillaarsust. Humiinhappe mõju madalasuvate juurte surevale soolalahusel on ilmne.


5. Paranenud happelised mullad, mis ei saa mitte ainult reguleerida soolalahust, vaid parandavad ka happelisi muldasid.


Lisa: väärib märkimist, et pärast seda, kui viinamarja kraavi koos humiinhappega töötlemisega ei suuda lisaks eespool toodud eelistele saavutada ka juurte taaskasutamist. Paljud ettevõtted on nüüd ka humiinhappe kompleksväetise, Humic Acid, kuid hea või halva tootmisel, vaja parandada õiget valikut tooteid.

Termin "humiinhape" on endiselt probleemiks. Mullateadlased rõhutavad moodustumisprotsessi mikroobset rolli, rõhutades, et seda nimetatakse humiinhappeks. Söe keemik, kelle peamine evolutsioon on taimest, peaks olema nn humiinhape. Praegu Humic Acid valdkonnas tööstuse taotluse üldine General "Humiinhape".

Kuna humiinhapped ei ole puhtad ained, on nad tüüpi ained ja on keerulised segud. Selle koostis varieerub suuresti päritolust, pluss viimastel aastatel Humic Acid huumiinhappe olemus fermentatsioon on endiselt määratletud, kuid seda nimetatakse "Humiinhape".


Humiinhapete mõiste on mitmesugustes tähendustes: loomade ja taimede jäägid, peamiselt taimsed jäägid, mikroobide lagunemise ja muundumise kaudu, samuti geo-keemiliste protsesside seeria, mis on põhjustatud ja kogunenud orgaaniliste ainete klassi poolt.