Kodu > Uudised > Sisu

Humiinhape Ladustamismeetod

Sep 25, 2017

Humiinhape on looduses laialdaselt kasutatav orgaaniline materjal, mida kasutatakse laialdaselt põllumajanduses, metsanduses, loomakasvatuses, nafta, keemiatööstuses, ehitusmaterjalides, meditsiinis, tervishoius, keskkonnakaitses ja muudes valdkondades. Eriti praeguseks on kõrgelt hinnatud ökoloogilise põllumajanduse, reostusvälise põllumajandustootmise, rohelise toidu, saastevaba keskkonnakaitse jms edendamise edendamine. Selgub, et inimese elu ei saa elada ilma humiinhappeta.

Humiinhape on taimede ja loomade, peamiselt taimede jäägid mikroorganismide lagunemise ja ümberkujundamise teel ning orgaaniliste ainete klassi akumuleerumine geo-keemiliste protsesside seeria kaudu. See on uskumatu summa miljardit tonni. Jõgi ja järv, mulla söe, enamusel pinnast on oma jäljed. Selle laialdase eksistentsi tõttu on suur mõju ka maale, hõlmates süsiniku tsüklit, mineraalide rände kogunemist, mulla viljakust, ökoloogilist tasakaalu ja muid aspekte. Mullas sisalduv humiinhape on suurim, kuid keskmiselt on see alla 1% ja soolase vee kogus ei ole väike, kuid kontsentratsioon on madalam. Kõige paljutõotavamad humaanhappeallikad on vähese kütteväärtusega kivisüsi, näiteks turb, ligniit ja kivisüsi. Nende hulgas on humiinhappe sisaldus 10-80%. Hiina söevarud on väga rikas. Andmete kohaselt on turbast 5 miljardit tonni, ligniidist 126,5 miljonit tonni ja kivisüsi pole ilmunud. Selles mõttes on humaanhappe tootmine ja rakendamine ka söetööstuse üks aspekte. Humiinhappe makromolekulide põhistruktuur on aromaatne tsükkel ja lipiidrõngas, millel on karboksüül-, hüdroksüül-, karbonüül-, kinooni ja metoksüülrühma funktsionaalrühmad.

Survival status quo

Humus on toodetud surma bioloogilisest materjalist, nagu ligniin, mis võib laguneda mikroobide lagunemisega ja mida ei saa veelgi lagundada. Selle spetsiifiline jõudlus ja struktuur sõltuvad konkreetse proovi spetsiifilistest tingimustest veest või mullaallikast. Kuigi huumuse allikas on erinev, on esitus väga sarnane. Humiinhapet saab jagada kolmeks peamiseks osaks pinnases ja setetes: humhape (HA), fulvhape (FA) ja humiin (HM). HA lahustub aluses, kuid vees ja happes lahustumatu; FA on nii leelises lahustuv, kui ka vees ja happes lahustuv; Ja HM lahustub lahjendatud leelises, vees ja happes lahustumatu. Võime lahutada vees olevad metalliioonid, et hõlbustada toitaineelementide kandumist põllukultuuridele ja parandada pinnase struktuuri, soodustab põllukultuuride kasvu. Sellel on metalliioonide vahetamise, adsorbeerimise, kompleksiseerimise ja kelaatimise funktsioon; Dispergeeruvas süsteemis asuva polüelektrolüüdi toimel on see koagulatsioon, geelistumine ja dispersioon. Humiinhappemolekulidel on teatud arv vabasid radikaale, millel on füsioloogiline toime.

Tootmismeetodid

See võib moodustada hüdroksüülhappe regenereerimise kunstliku oksüdatsiooni abil (nagu õhk, osoon või lämmastikhapete töötlemine), nagu näiteks lämmastikhumiinhape. Ekstraheerimismeetod on esmalt happega töödelda, eemaldada mõned mineraalid ja seejärel ekstraheerida lahjendatud leeliselahusega ja happe hapestamisega ning seejärel saada humaanhappe sadestamine. Vastavalt humaanhappe lahustuvusele lahustites võib seda jagada kolmeks komponendiks: atsetoonis või etanoolis lahustuvat ainet nimetatakse pruuni saproomhappena; Atsetooni lahustumatu osa nimetatakse must saproehappeks; Vees või lahjendatud happes lahustuvat osa nimetatakse kollaka happeks. Humiinhappe makromolekulide põhistruktuur on aromaatne tsükkel ja lipiidrõngas, millel on karboksüül-, hüdroksüül-, karbonüül-, kinooni ja metoksüülrühma funktsionaalrühmad. Sellel on metalliioonide vahetamise, adsorbeerimise, kompleksiseerimise ja kelaatimise funktsioon; Dispergeeruvas süsteemis asuva polüelektrolüüdi toimel on see koagulatsioon, geelistumine ja dispersioon. Humiinhappemolekulidel on teatud arv vabasid radikaale, millel on füsioloogiline toime.

Ladustamisviis

Kasutage puhtast ja kuivast 200 kg galvaniseeritud rauast trummipakki. See toode on märg ja tugev. Seda tuleb hoida kuivas ja ventileeritavas laos. Keelatud on vihma eest kokku puutuda. Transpordiprotsess peaks vältima vägivaldseid kokkupõrkeid purunemise korral. Ladustamise garantiiaeg on üks aasta.