Kodu > Uudised > Sisu

Humiinhape rolli

Jul 25, 2017

Humiinhappe keskkonnakaitse Pestitsiid viitab ioonsete sidemete, vesiniksideme, prootoniülekande, elektronide ülekande, Humic Acid kompleksi moodustamise ja muude vastastikmõjude kaudu ioonsete sidemete, vesiniksidemete ja pestitsiidide loomise kaudu ning genereerib uut tüüpi pestitsiidide polümeeri kompleksi. Uuring ja praktika näitavad, et humaanhape ja pestitsiidid, fungitsiidid, humaanhappe herbitsiidide kompleksid võivad mängida rolli tõhususe suurendamisel ja toksilisuse vähendamisel.

Lahustuvus: humaanhape võib pindaktiivsete ainete rolli mängida, metallisoola pindpinevus on madalam kui vee pindpinevus, pestitsiidid võivad põhjustada märkimisväärset hajutamist ja emulgeerivat toimet, parandada lahustuvate pestitsiidide lahustuvust;

Sünergism: humiinhape võib suurendada taimede imendumist pestitsiidide, Humic Acid pestitsiidide ja taimede kasvu regulaatorid võivad parandada bioloogilist aktiivsust, võib oluliselt parandada pestitsiidide tõhusust;

Püsiva toimega toime: pestitsiidide lagunemiskiirusel esinev humiinhape omab märkimisväärset inhibeerivat toimet, Humic Acid ja mida suurem on humiinhappe kogus, seda aeglasem on kiirus;

Toksiline mõju: Humiinhape võib pestitsiididega mürgiste ensüümide toimet passiivistada, stimuleerida ensüümide aktiivsust pestitsiidide vastu, leevendada humhapet ja vähendada pestitsiidide toksilisust.

Mulla mikroobid on üks tähtsamaid põhjuseid mulla koostises, mulla orgaanilise aine muutmisel, toitainete ringluses ja tähtsates bioaktiivsetes ainetes - ensüümides taimestiku toimimise protsessis. Humiinhape võib soodustada mulla mikroobide aktiivsust, mulla mikroobide arvu suurendamine ja mulla ensüümide aktiivsuse suurendamine, on kinnitust leidnud arvukalt uurimisandmeid nii kodus kui ka välismaal. Ja lepiti kokku, et huumhappe rakendamine aeroobsete bakterite, aktinomütseedide, humhappega suurendas kiudainete lagundamise bakterite arvu. Kasulik on kiirendada orgaanilise aine mineraliseerumist ja edendada toitainete vabanemist. Seetõttu võib humiinhappe rakendamine kontrollida mäda vilju, kummipuuvõrvhapete kollaseid lehti, voldikuid, fusarium wilt.

Hiina keemiatööstuse kiire arengu tagajärjel on oluline roll keemiliste väetiste tootmise ja üha kasvavate, kasvavate väetiste tootmise arendamiseks vajaliku väetiste arvu suurendamisel, kuid ka keemiliste väetiste hulga suurenemisega, humalakväetise kulude suurenemisega , väetiste kasutamine Hinnatõstmine ja muud probleemid, aga ka järk-järgult kajastatud.

Praegu on maailma uurimisvaldkonnale väga tähtis, et Hiina lämmastikväetise määr on 30-50%, fosfaadikogus 10-20%, kaaliumisisaldus 50-70%, väetiste kasutamise parandamine. Väetise kasutamise määra parandamiseks on palju võimalusi. Humiinhape Praegu on kõige efektiivsem tulemus kasutada bioloogiliselt aktiivseid lisaaineid humaanhappe aktiveerimiseks, hüumed hape suurendab selle keemilist aktiivsust ja bioloogilist aktiivsust, näiteks keemiline kombinatsioon, adsorptsioon, kelaatimine, mikroobide paljundamine ja nii edasi.

Humiinhape sisaldab mitmesuguseid funktsionaalrühmi, Humic Acid-aktiveeritud humiinhape on väga efektiivseteks bioaktiivseteks aineteks, taimekasv ja füsioloogiline metabolism in vivo stimulatsioonis, Humic Acid. Seda funktsiooni ei ole saadaval üldväetiste puhul, aktiveeritud humiinhappe efektiivne bioloogiline toime. Aine vastavalt teatud leotamise kontsentratsioon, juurte kuivatamine juurtega, juurtega kastetud juurtest, huumhappe pihustamine, jootmine, seega on alusviljast jne paljudel põllukultuuridel ilmne stimuleeriv toime. Humic Acid Üldine jõudlus juurdevoolu edendamisel, saagikus, kvaliteedieefektid, hea mõju.