Kodu > Uudised > Sisu

Humiinhape Struktuuri moodustumine

Oct 27, 2017

Humiinhappe toodete peamine kasutamine põllumajanduses

1, võib soodustada rakkude jagunemist ja kasvu, et stimuleerida põllukultuuri juurutamiseks, humhapet saab kasutada loodusliku juurdevärvi pulbrina, seda saab kasutada ka seemnete korrastamiseks ja juurkasutamiseks.

2, võib oluliselt parandada põllukultuuride suhkrusisaldust, nii et põllukultuuridega, millel on hingamisvastane võime hoida ära mädanemist, juuremutamist, kahjurite ja haiguste vähendamist, vähendada taimede lehtede avamisjõudu, Humic Acid vähendab lehtede murdumist, nii et veekogu parandada olukorda, on looduslik tugev põuakatkestusagens.

3, et parandada pinnase struktuuri, edendada pinnase agregatsiooni struktuuri moodustumist, kiirendada orgaanilise aine muundumise lagunemist, eriti keemiliste väetiste pikaajaliseks ühekordseks kasutamiseks, Humic Acid masina remondiks, põllumaa, mida põhjustab märkimisväärne mullaparandusmõju.

4, neutraliseerivad pinnase pH, et viia mulla PH väärtus, Humic Acid suurendavad mikroelemente root kuni lehed või muud osad toimimise kiirendatud ainevahetuse esmase toote imendumist, parandades seeläbi põllumajandustoodete kvaliteeti .

1, brikett sideaine. Lisa väike kogus hea tera, Humic Acid hea pinna jaotus, nii et brikett on piisavalt kuum ja külm tugevus ja stabiilsus.

2, keraamilised lisandid. Võib parandada keraamilist valuvormi tugevust umbes 80%, plastilisuse indeks 40% või rohkem, võib suurendada muda, glasuuride läga voolu rohkem kui 50%, on hea gelant, Humic Acid, et parandada roheline sinine lilled ja tema glasuurimisvõime

3, naftapuurimisvahendid. Võib parandada seina määrimist, Humic Acid'il on kokkupõrkevastane pistikutefekt märkimisväärne.

4, võib kasutada sööda, meditsiiniliste lisandite, katla detergentide ja vee kvaliteedi stabilisaatorina.

Humiinhape on looduslike orgaaniliste makromolekulaarsete ühendite segu. Looduslikult laialt esinev humiinhappe osakaal pinnases on suurim, mullahümehape on füüsikalis-keemiline heterogeenne kompleksne segu, mille molekulmass on polüdispersne, segu on looduslik, kõrge molekulmassiga hüumedhape, kollane-must, amorfne, kolloidne, rasv ja aromaatne orgaaniline polüelektrolüütiline koostis, ei saa kasutada üht keemilist struktuuri.

1, kogu rohelise toidu protsess, kvaliteedikontrolli tehnoloogia süsteem, kogu jõudnud EL, Ameerika Ühendriigid, Jaapan ja teised arenenud riigid, toidu kvaliteedi ja ohutusstandardid, on olnud rahvusvahelistes standardites, kuid kuidas toota rohelist ja ohutut toit, põhiprobleem seisneb selles, kuidas ületada ja vältida mulla saastamise probleemi Väärtustamise seisukohast peame järgima orgaaniliste ja anorgaaniliste väetiste kombinatsiooni, Humic Acid, on humiinhappeväetise kasutamine ainus valik, humic happe ja väetise võib kombineerida, et saavutada 1 +1> 2 integreeritud efekti.

2 suur hulk uuringuid on näidanud, et humiinhape on anorgaaniliste väetiste sõber, lämmastikväetis on aeglase vabanemisega aine ja stabilisaator, hüumedhappe fosfaatväetise sünergist, kaaliumisisaldust soodustava ainega on reguleerija ja kelaativa aine mikroelemendid, Hapeil on märkimisväärne sünergistlik mõju väetisele - see on maailma väetis Everest.

3, humilis-happeliste väetiste edasise arengu suund on: intelligentne, humaanhapete professionaalne, komposiit, pikaajaline, granuleeritud ja piirkondlik loll rasva.

On näha, et humaanhappeväetiste arendamine ja rakendamine on laialdased väljavaated. Põllumajanduses kasutatavate väetiste keskkonnasäästlikumaks muutmiseks, et edendada ja edendada roheliste põllumajandustoodete tootmist ja arengut, võib kasutada ainult humilis-happelisi väetisi.