Kodu > Uudised > Sisu

Humiinhape. Parim efekt

Aug 02, 2017

Esiteks valitakse humaanhappe väetis vastavalt kasutusmeetodile. Kui seda kasutatakse impulssina, tilguti niisutamiseks või lehtede pihustamiseks, on soovitatav kasutada kaaliumhumanat, hüumedhappe ammooniumhumanat või fulvohapet, ammooniumfenvaleraati. Kui kasutatakse baasväetisena, siis on Humic Acid'il soovitatav valida ammooniumihümehappe või ammooniumnitraadi humaatid ja muud väetised, peaks rakendus pöörama tähelepanu maa pealt maetud maapinnale, kuna humoonhappe ammoonium ja ammooniumvesinikkarbonaat on kombineeritud, Humic Acid kergesti lenduvad, Shi või lehe spray. Lisaks ärge manustage naatriumhümaati kõrge pH tasemega (soolalahusega) pinnases.

Teiseks, vastavalt põllukultuuride eelistustele ja kasvusõlmedele vali humilis-happeline väetis. Puuviljade puud, näiteks väetiste väetiste rõhutamisel, kaaliumväetis, Humic Acid vedru viljastamine keskendub lämmastikväetisele, idanevus diferentseerimine keskendub fosforväetisele ja kaaliumväetisele, puuviljade laienemise perioodiks tuleb keskenduda lämmastikule väetis, hüumedhape, kaaliumväetis, kaltsiumväetis ja mikro-väetis. Lisaks, aga ka viljastamise eelistustele. Näiteks viljapuud, baklažaanid, tubakas, suhkruroog jne on hi-kaaliumkultuurid, Humic Acid - parim kaaliumhüdroksiidväetise kasutusviis.

Lõpuks valitakse humaanhapete väetised vastavalt põllukultuuride kategooriale ja hinnale. Humiinhape Humikhappeväetis vastavalt toitainete tüübile ja kogusele jaguneb humiinhappeelemendi väetiseks, huminahappeühendiks (segatud) väetiseks, humilise happega orgaaniliseks väetiseks, huminahhiseks orgaaniliseks - anorgaaniliseks kompleksväetiseks, huminahappejääkvedelikuks.

Köögiviljade ja viljapuude jaoks võite valida humilise happe orgaanilise väetise, humaanhappe orgaanilise - anorgaanilise kompleksväetise või humaanhappe mikroelementidega väetises, Humic Acidis nimetatud väetised, huumhappe kasutamine, orgaanilises ainetes võib ulatuda 20% kuni 45%, võib tõhusalt parandada põllukultuuri maitset ja värvi. Pihustamisel või lehestikul kasutamisel on soovitatav valida humaanhape või fulvesinikhape sisaldav vees lahustuv väetis, kuigi nende väetiste kõrgemad hinnad on aga kiire, efektiivsed ja seetõttu kasutatakse majanduskultuuride kõrgemat väärtust. Kuigi humiinhapet saab kogu põllukultuuride kasvuperioodil kasutada, Humic Acid, kuid majanduslikel põhjustel pärast saagikoristust, enne lilli, paisuda, omakorda värviga neli võtmeperioodi iga impulsi 1 ~ 2 korda, turse ja värvi kombineeritud pihustamise efekt on parem.

Mingi dünastia Li Shizhen "Compendium of Materia Medica" on "Wu Jin San", humilise happe materjali on inimlikul rakendusel olnud 400 aastat ajalugu, riigis humaanhape leiti ja ekstraheeritud täis 220 aastat . Praegu on maailm avaldanud humaanhappega seotud ainete otsest või kaudset kasutamist 70 kategooriasse, kuna mahetooted on laialdaselt kasutusel põllumajanduses, metsanduses, loomakasvatuses, kalatööstuses, nafta, keemia-, ehitusmaterjalide, kergetööstuses, meditsiinis, Humic Happeline keskkonnakaitse Paljud väljad. Praegu on põllumajandustootmise põhitooted järgmised: fumvaarhappe orgaaniline - anorgaaniline väetis ja fulvohape kui pakendiväetise tooraine Kamei bonus, Jinli, kasum, taimehormoonid, humhapete mullaparandus, põud, pestitsiidid, nt ained.

Humiinhape on mingi looduslik orgaaniline aine. See on vana taime toode, mis lagundab ja sünteesib mikroorganisme. Sellel on nõrk happesus, vee imendumine, humhapete kolloid, adsorptsioon, ioonvahetus, kompleksatsioon, redoks ja füsioloogiline aktiivsus. Oota Vastavalt humaanhappe molekulmassi suurusele ja lahustuvusele, mis on jagatud fulvohappeks, vesinikkloriidhappeks ja must-fulvohappeks. Humiinhape Fulviinhapet iseloomustavad väikesed molekulmassid, happelised rühmad, happed, leelised ja vesi lahustuvad, kergesti taimede imendumise omadused, mida kasutatakse laialdaselt põllumajandustootmises. Biokeemiline fulvohape puhastatakse pärast fulvohappe põhjalikku fermenteerimist, mis lisaks fulvohappe sisaldusele sisaldab ka humhapet, kuid sisaldab ka 17 tüüpi aminohappeid, valke, nukleiinhappeid, vitamiine, suhkruid, erinevaid ensüüme, mitmesuguseid mikroelemente .

Humiinhape on traditsiooniline hiina meditsiin, mille huumioonhape on kõige ebasoovitavam, kuigi kiire toime, kuid enamasti aeglane, peamine pehmendamine taimede konditsioneerimise, jättes tasakaalu yin ja yang, et saavutada haiguse ravi ja parandada taimede elujõulisus ja immuunsus