Kodu > Uudised > Sisu

Humiinhape tugineb happega konditsioneerimiseks

Sep 29, 2017

Kui pinnas on ainult väike liiv ja vesi, siis on liiv kergesti lagunev. Humiinhape on liim, mis ei lagune liiva. Kui liivale süstitakse vett, siis Humic Acid kas temperatuur tõuseb, vesi kiiresti aurustub; või vesi kiiresti soojasub. Humiinhape Kuid kui liivast ja veest lisatakse humiinhapet, siis ühelt poolt väheneb vee aurustus ning teiselt poolt vähendab see niiskuse kaotust, eriti vesimolekule, mis on humiinhappega sügavalt ühilduv. Kui sama kogus liimaine ja humaanhappe segu, Humic Acid segu ei saa mitte ainult imada rohkem vett ja vett ei ole kerge kaotada. Humiinhape võib muuta pinnase teatud toetusjõu moodustamiseks, toetamaks põllukultuuride kasvu. Seega on humiinhape mullavere säilitusaine.

Humiinhape omab tugevat kelaativat võime kaseerida peaaegu kõiki taimekasvamiseks vajalikke toitaineid. Näiteks mullas on palju karbonaatioone. Karbonaatioonide jaoks on kergesti soovitav tõsta taimekasvuks vajalikke kaltsiumiioone. Kaltsiumkarbonaadi moodustumine, kuid kui humaanhappe olukord pole samasugune, hoiab humaanhape kindlalt lukustatud kaltsiumiioone, et seda vältida ja karbonaatioonid puutuvad kokku, nii et kaltsium ioone ei määrata, Humic acid-free kaltsiumioonid Kas taime imendumine suurendab taimekasvamiseks vajaliku kaltsiumi. Samamoodi on ka muid toitaineid, nagu näiteks magneesiumtsink.

Viimastel aastatel on ülemäärane põllumaade väetiste kasutamine, muld ei hapestumine on soolamine. Happe, mis toetub leelise neutraliseerimisele, leelistab happele kondenseerumisel. Keemilistes katsetes on olemas ainete klass, mida nimetatakse "pH-puhvriks", puhvriks nii happe olemus kui ka humhape ja aluse olemus. Kui hape lisatakse puhvrisse, siis puhver, mis mängib oma leelist ja happe mõju, nii et hapestumine muutub väga aeglaseks. Humiinhape on selline puhver. Tegelikult on happelises muldes olevad humaanhappeained head omadused, võti on see, et see võib katalüütida mürgiseid alumiiniumiioone. Katsetulemused näitavad, et happeline pinnase alumiiniumi sisaldus ülemäärases huumhappes võib olla ümbritsetud alumiiniumioonidega, nii et alumiiniumi ja taime kokkupuudet põhjustavad samad põhjused nagu raskmetallid nagu plii ja kaadmium, humiinhape, nii et selle ainulaadne olemus muutub pinnase vastumürk.

Kui me parandame ainult soolalahust, võib humaanhappe toorainepulbri otsene rakendamine olla, kuid see peab olema vaba tooraine, mis sisaldab humiinhapet Caixing, kõrge kaltsiumi ja magneesiumhümehappegaasiga kummihappega seotud humehape, roll ei ole suur;

Kui me tahame eri perioodide jooksul kasutada väetisena humaanhappe sooli, nagu humiinhappe kaaliumi või ammooniumhüramat või fulvohapete saadusi;

Kui põllukultuurmajandus on suhteliselt kõrge väärtusega, siis võib humaanhappe puhul valida kasvuhormoonide valiku perioodiks fulvohapete toodete, näiteks puu-ja köögiviljade, parem absorbeerimine.