Kodu > Uudised > Sisu

Humikhappe hea toime

Jul 12, 2017

Humiinhappeväetised sobivad igat liiki pinnaseks, Humic Acid, kuid eri mulla tingimustes on saagine mõju erinev.

Tootmiskatse tõestas:

① orgaanilise ainese puudumine viljatu ja madala saagikusega väljal, Humic Acid humaanhappe väetiste tootlikkuse suurendamine; Humikhappe fertiilses mullas suuremahuliste väetistega humaanhappegaasis kasutatava väetise kasutamisel võib ka suurendada tootmist, kuid suhteliselt halbade viljatu pinnase suurus

② kehv struktuur liiv, Humic Acid soolalahus, happe punane pinnase muld humiinhappe väetis, saagine mõju on eriti ilmne.

③ Humiinhappeväetise saagis avaldas suurt mõju mulla toitainete sisaldusele. Humiinhape Tulemused näitasid, et ammooniumihümehappe saagis oli kõrgem humiinhappe, Humic Acid'i ja humiinhappe mõju mullas, oli madal. Väiksem, lämmastiku- ja fosfori sisaldus mullas, Humic Acidis või kiire toimega fikseeritud pinnases on tugevam tasakaalustamatus, on väetiste mõju olulisem.

④ niiske hape, humaanhape väetis võib imeda vett, Humic Acid parandab hingavale seisundile, põllukultuuride esilekutsumine, juuste juuste soodne; kuiv ja kuiv maa, humiinhape, humiinhape väetis võib imada vett, Humic Acid vesi, säilitada mulla niiskust, vähendada aurustumist ja suurendada põudade vastupidavust põllukultuuride suhtes. Humiinhape Tuleb märkida, et humoonhapete väetis on hi-veeväetis, kuivanud pinnas niisutamisega, Humic Acid mõju on parem.

Esiteks valitakse humaanhappe väetis vastavalt kasutusmeetodile. Kui seda kasutatakse Chong Shi, tilguti niisutamiseks või lehtede pihustamiseks, on soovitatav kasutada kaaliumhumanat, humhappe ammooniumhumanat või kaaliumfluvat, ammooniumfenvaleraati. Kui kasutatakse baasväetisena, siis on Humic Acid'il soovitatav valida ammooniumihümonhappe või ammooniumnitraadi humate ja muude väetiste segu, peaks rakendus pöörama tähelepanu maa pealt maetud, sest humiinhappe ammooniumhümehape ja ammooniumvesinikkarbonaat on saadus kombinatsioon, Humic Acid kergesti lenduvad, Shi või lehe spray. Ärge kasutage naatriumhüamitit kõrge pH taseme (soolalahusega) pinnases.

Teiseks, Humiinhape valib hõimhappeväetise vastavalt kasvatuseelistustele ja kasvusõlmedele. Puuviljapuude jaoks on näiteks väetiste väetisest tingitud viljastamise rõhk, kaaliumväetis, humamiinhape vedrukväetis, keskendudes lämmastikväetisele, hüumedhapete idanemine ja fosfaatväetiste ja kaaliumväetiste keskendumine puuviljade laiendamise perioodile tuleb keskenduda lämmastikväetisele, kaaliumhüdroksiidhapetele ja mikro-väetistele. Lisaks, aga ka viljastamise eelistustele. Näiteks puuviljad, humaanhappe baklazaaniköögiviljad, tubakas, suhkruroog jne. Humiinhape on hi-kaaliumköögiviljad, Humic Acid - parim kaaliumhüdroksiidi sisaldava väetise kasutamine.

Lõpuks valitakse humaanhapete väetised vastavalt põllukultuuride kategooriale ja hinnale. Humiinhappeväetis vastavalt toitainete tüübile ja kogusele, mis on jaotatud humaanhappeelemendi väetiseks, huminahappeühendiks (segatud) väetiseks, huminahappe orgaaniliseks väetiseks, Humic acid humiinhappeks orgaaniliseks - anorgaanilisteks kompleksväetiseks, humaanhappe mikroelementideks väetiseks.

Köögiviljade ja viljapuude jaoks, Humic Acid saate valida humaanhappe orgaaniline väetis, humaanhape orgaaniline - anorgaaniline kompleksväetis või humaanhappe mikroelementide väetis, need väetised, Humic Acid Humiinhappe kasutamine Orgaaniline aine võib ulatuda 20% kuni 45%, võib humhape tõhusalt parandada põllukultuuri maitset ja värvi. Kui seda kasutatakse pihustus- või lehestikupesuvahendina, siis on Humic Acid'il soovitatav valida humiinhape või fulvhape sisaldav vees lahustuv väetis, kuigi väetise hind on kõrgem, Humic Acid, kuid kiire ja efektiivne, Humic Acid ja seetõttu kasutatakse seda majanduskultuuride kõrgem väärtus. Kuigi humaanhapet saab kasutada kogu põllukultuuride kasvuperioodil, kuid majanduslikel kaalutlustel, pärast saagikoristust enne lilli paisutamist pöörake impulsi nelja võtmeperioodi 1 ~ 2 korda, paisuperioodi ja värvi kombineeritud kui pihusti efekt on parem