Kodu > Uudised > Sisu

Humiinhappe väetiste mõju on olulisem

Oct 19, 2017

Humiinhappeväetised sobivad igat liiki pinnaseks, Humic Acid, kuid eri mulla tingimustes on saagine mõju erinev. Tootmiskatse tõestas:

① orgaanilise ainese puudumine viljatu ja madala saagikusega valdkonnas; humhape; humaanhappe väetise saagise suurenemine; Hulgasväetiste rakendamisel kasvatatav muld kõrgsurveväetistena, aga ka saagise suurendamine, kuid see määr on suhteliselt halb taimne pinnas.

② kehv struktuur liiva, soolalahus, happeline punane muldmaha humüaanhape väetis, saagine mõju on eriti ilmne.

(3) Mulla toitainete sisaldus avaldas märkimisväärset mõju humaanhappe väetise saagisele. Tulemused näitasid, et ammooniumihümehappe saagis oli kõrgem humiinhappe, Humic Acid'i ja humiinhappe ja fosfori mõju mullas, oli madal. Väiksem, lämmastiku ja fosfori mulla või pinnase tõsine tasakaalutus on mullas püsivam, väetiste mõju on olulisem.

④ niiske hape, humaanhapete väetis, humaanhape väetis võib imada vett, parandada hingavust, põllukultuuride esilekutsumine, juuste soodsad juuksed; kuiv ja kuiv maa, humiinhape, Humic Acid humic hape väetis võib imada vett, vett, säilitada mulla niiskust, vähendada aurustumist ja suurendada põudade vastupidavust põllukultuuride. Tuleb märkida, et humoonhappeväetis on vesi väetis, Humic Acid Humic Acid kuivpinnas niisutamisega, mõju on parem.

Esiteks valitakse humaanhappe väetis vastavalt kasutusmeetodile. Kui kasutatakse Chong Shi't, tilguti niisutamiseks või lehtede pihustamiseks, on soovitatav kasutada kaaliumhumanat, ammooniumhumanat või kaaliumfluvat, ammooniumfenvaleraati. Kui kasutatakse baasväetisena, siis on Humic Acid'il soovitatav valida ammooniumihümehappe või ammooniumnitraadi humate ja muude väetiste seast, peaks rakendus pöörama tähelepanu maa pealt maetud maapinnale, kuna humoonhappe ammoonium ja ammooniumvesinikkarbonaat on kombinatsioon, kergesti lenduv, Shi või lehtede pihusti. Lisaks ärge manustage naatriumhümaati kõrge pH tasemega (soolalahusega) pinnases.

Teiseks, vastavalt põllukultuuride eelistustele ja kasvusõlmedele vali humilis-happeline väetis. Puuviljapuude puhul tuleb keskenduda näiteks väetiste väetisest tingitud väetiste rõhule, humžaanhapete kaaliumväetisele, vedelale viljeldamisele keskendudes lämmastikväetisele, idanevus ja fosfaatväetiste ja potiesväetiste diferentseerumine puuvilja laiendamiseni. lämmastikväetis, kaaliumväetis, kaltsiumväetis ja mikro-väetis. Lisaks, aga ka viljastamise eelistustele. Näiteks puuviljad, baklazaanid, tubakas, suhkruroog jne on hi-kaaliumköögiviljad, kaaliumhumanaadi väetise parim kasutusviis.

Lõpuks valitakse humaanhapete väetised vastavalt põllukultuuride kategooriale ja hinnale. Humiinhape Humiinhappeväetis vastavalt toitainete tüübile ja kogusele jaotatakse humaanhappeelemendi väetiseks, huminahappeühendiks (segatud) väetiseks, humilise happega orgaaniliseks väetiseks, humaanhappeks orgaaniline - anorgaaniline ühendväetis, humaanhappe mikroelementidega väetis.

Köögiviljade ja viljapuude jaoks võib Humic Acid'is valida humaanhappe orgaanilise väetise, humaanhappe orgaanilise - anorgaanilise kompleksväetise või humaanhappe mikroelementidega väetises, need väetised, huminahappe kasutamine, orgaanilises ainetes võib olla kuni 20% kuni 45%, võib tõhusalt parandada põllukultuuri maitset ja värvi.