Kodu > Uudised > Sisu

Humic acid Chemical

Aug 10, 2017

Humiinhape on loomade ja taimede jääk, Humic Acid peamiselt taimede jäägid mikroorganismide lagunemise ja ümberkujundamise teel, Humic Acid, samuti mitmed Maa keemiliste reaktsioonide keerukad protsessid ja orgaaniliste ainete klassi kogunemine . See koosneb aromaatsest rühmast ja selle paljudest orgaaniliste hapete funktsionaalrühmadega, millel on hea füsioloogiline aktiivsus ja absorptsioon, kompleksimatsioon, Humic Acid Exchange ja muud funktsioonid. Humiinhappe peamised elemendid koosnevad süsinikust, vesinikust, hapnikust, lämmastikust ja väävlist, mis on teatud tüüpi polüvalentne fenoolne aromaatne ühend ja lämmastikühend.

See on laialdaselt levitatud madala kvaliteediklassi söe, pinnase, vee setete, hiivhappe loomade sõnniku, orgaanilise sõnniku, taime- ja loomset päritolu jääkide jms kohta. Muld, mida me tihti näeme, on must, on kõrgeim humiinhappe sisaldus (30-80%). madala kvaliteediga söe (weathered kivisüsi, ligniit, turvas), millele järgneb orgaaniline komposti (umbes 5 ~ 20%), sest see sisaldab humiinhapet (vähem humiinhappega muld on kollane). Humiinhappe regenereerimine võib tekkida kunstliku oksüdatsiooni abil (nt õhu, osooni või lämmastikhappega).

Lahustite lahustuvuse ja värvuse järgi võib Humic Acid jaotada kolme komponendina: ① lahustuv atsetoonis või etanoolis nimetatakse pruuni humismi happeks; ② lahustumatu atsetoonis nimetatakse must humiinhape; vees või lahjendatud happes lahustuva osa ③ nimetatakse fulviinhappeks, mida kasutatakse põllumajanduses toitainete lisandina mulla lisamisel, juurdumises ja tugeva juurvilja lisandina, mullaharimisvahendina, humhapete taimede kasvuregulaatoris, leelisväetise koostisainena, külmakindlate ained, põua -resistentne aine, kompleksväetise sünergist jms lämmastiku-, fosfori-, kaaliumi- ja muud humoonhappeväetise elemendid, Humic Acid koos väetise efektiivsusega, paranenud pinnas, stimuleerib põllukultuuride kasvu, parandab põllumajandustoodete kvaliteeti ja muud funktsioone . Humiinhappe magneesium, Humic acid humiinhappe tsink, huminahappe karbamiidi raua mõju mulla magneesiumi puudusele, maisiinki puudulikkusele ja puuviljapuude raua puudulikkusele, mis võib parandada jääkide efektiivsust ja pärssimist ning humainhapet naatrium on tõhus õunapuu rottide haiguse raviks.

Laia spektriga taimekasvuregulaatorid, mis soodustavad eriti taimede arengut, suudavad korralikult kontrollida Leaf stomata avamist, vähendada transpiraati ja mängida olulist rolli põua vastupanu, parandada vastupidavust, suurendada tootmist ja parandada kvaliteeti, Humic Acid peamine kasutusviis nisu, humhapete mais, maguskartul, hirss, riis, puuvill, maapähklid, väherasv, tubakas, mooruspuu, puuviljad, köögiviljad jne, ning mõned mitte leeliselised pestitsiidid segunevad ja sageli sünergeetiline sünergism.

Madala klooriioonide sisaldus väävlisisaldusega liitväetises, Humic Acid, mille riiklik standard on alla 3% ja sisaldab suurt hulka väävli-elemente, võib tõhusalt parandada väävli väävli sümptomeid; klooripõhine liitväetis sisaldab suures koguses kloori elemente, millel on kahjulik mõju mõnele põllukultuurile. Uurea (n-amiidlämmastik) karbamiid mullas läbi uureaasi mulla mikroobset sekretsiooni, hüdrolüüsitakse ammooniumkarbonaati või ammooniumvesinikkarbonaati, kui vesi on sobiv, mida kõrgem on temperatuur, seda kiiremini hüdrolüüsitakse ammooniumkarbonaadini, seda kiiremini väetiste tõhusus on, seda kiirem, humaanhappe ammooniumkarbonaat on väga ebastabiilne, mistõttu tuleb ühendväetiste kasutamisel lämmastiku kadu vältimiseks katta muld.

Kloriidioonide sisaldus väävlisisaldusega liitväetises on väga madal, tootmisprotsessi käigus eemaldatakse klooriioonid ja tootmisprotsessis ei eemaldata klooriioone, mis on kahjulik kloori leevendavatele põllukultuuridele. Seetõttu sisaldab toode suurt hulka kloori elemente; tootmisprotsessis valmistatakse karbamiidist valmistatud sulatatud uriin või tahke uurea kuumutamise sulatatud uriin kaaliumkloriidi või kaalium-sulfaadiga suspensiooniks.