Kodu > Uudised > Sisu

Chelating-ainete roll väetises

Aug 17, 2017

Tavalistes keskkonnatingimustes adsorbeerub mullas rasvad metallid mulla tahkele pinnale ja jäävad mulla mullaharimismasse mullas raskemetallide agregeerimise tõttu. Seetõttu võib raskmetallide kelaativate ainete kasutamine pinnasesse parandada raskmetallide aktiivsust ja biosaadavust pinnases, hõlbustades selle hõlpsat voolamist ja imendumist.

Kelaatoreid väetistes on kaitsta metalli katioone mikroelementides tugevatest negatiivsetest ioonidest, mis pinnasesse sattuvad, et luua fikseeritud sobimatud soolad. Siis peaks parim kelaativ aine olema paremini mullaga, et toode oleks tootega kohaneda, mitte toote kiire lagunemine ei ole negatiivne, vaid on seotud tehnilise toega. Lihtne kelaat, isikud ei poolda. IDHA eeliseks on mikroelementide ioonide kaitse, puuduseks on molekulaarmahu suurendamine. Loomulikult on erinevus mitte ainult siin, nagu mitte-IDHA, molekulaarmaht imendumiseks on väike, kuid stabiilsust on raske tagada, seda on lihtne kasutada jõudluses või rikke korral. Nii et konkreetsete toodete valmistamisel peab olema olemas spetsiifiline toetav tehnoloogia. Mitte-cheering tehnoloogia on tegelikult raskem. SOTOUS tehniline personal tutvustas oma tooteid, millele viidatakse lehtede levitamise tehnoloogiale, mis on nende pettustevastased tooted, millel on eelised. Ma lihtsalt lisan IDHA tehnoloogia, mitte seda eitada. Originaalsed mikroelementide tooted ei ole kelaativad, kuid see ei ole lihtsalt unikaalne, mitte petmine, selles kontekstis on IDHA tehnoloogia pärit mullaprogrammi eelistest.

IDHA kehas lehtede pihusti ja pinnas ei ole sama, ei kasutata pihustuspinnal IDHA, vaid piiratud imendumisvõimega, sama tehnoloogia abil saab lahendada. Aga kui puuduvad vastav tehnoloogia IDHA tooted, mis levivad lehestiku kasutamisest, mõjutaks tõhusus kindlasti Euroopas, kuna IDHA kelaatimise tehnoloogia on suuresti asendanud EDTA-ga. Mitte ainult põllukultuuride valdkonnas. Bayer ülemaailmses farmaatsia- ja tööstusturgudel, et edendada IDHA kelaativate mikroelementide kasutamist laiemalt. IDHA tehniline tase, lehtede rakendus ja mullarakendused ei ole probleemid, ADOB Adami Kate räägib IDHA-d, mida kasutatakse peamiselt lehestikus, peamine tähendus on see, et lehtede pihustamisefekt on kiirem ja efektiivsem. HBED on spetsiaalselt välja töötatud ekstreemsete ülepõletatud pinnaste kasutamiseks, mille pH on üle 10, soovitatav mullaparandus, probleemide lahendamiseks kõrge leeliseliste muldade tingimustes ei suuda absorbeerida probleemi jälgi Hiina loodeosas, Sichuani turul ...

HBED on välja töötatud äärmiselt leeliseliste muldade jaoks. Loode-pinnases ei ole EDTA kelaativate elementide kasutamine imendunud.

111.jpg