Kodu > Uudised > Sisu

EDTA Chelates Tõhus toetus

May 18, 2017

EDTA kelaativ aine on juba mitu aastat turule viidud, sest hea efektiivsete abiainete juurte kanali töötlemine ei tähenda, et tema kaaslased ei ole kasutanud selle toote ja EDTA Chelatesi viimistlusmaterjali järgi.

EDTA on juurekanalite kelaativ aine, EDTA Chelates, etüleendiamiintetraäädikhappe keemiline koostis, mis on õpikutest meile teada andnud.

Nüüd on turul kaks sellist toodet: EDTA Chelates, millest üks on 14-protsendiline EDTA, pruunistatud sinine toode EDETAT, mis aitab laiendada EDTA Chelates'i kitsa juurekanalit, 14ml / pudelit.

EDTA kelaativate ainete rakendus

1. Sobib hammaste puhastamiseks ja hambaravi juurkanalite ettevalmistamiseks

2. Võib pehmendada juurekanalit

3. Sobib rootekanali kaltsineeritud stenoos, atresia rootkanal

4. Võib eemaldada juurekanali kaltsifikatsiooni ja skaala

5. Määrdumine seadme ja hambate kaitseks

EDTA kelaativa aine toimemehhanism

1. Ioniseeritud ainete eemaldamine keemiliste reaktsioonide abil, EDTA katalüütide naatriumhüpokloritide efektiivne eemaldamine ei saa eemaldada skaalat

2. Määrimine on lihtsam protsessi täita

3. Hea antibakteriaalne toime

4. Pärast puhastamist moodustub puhas juurekanali sein

EDTA kelaativ aine EDTA Chelates esindab kelaativa aine ja metalliiooni siduvat tugevust ja kelaativ väärtus kujutab metalliioonide kelaativa aine kogust.

Mõned tegeliku valemi inimesed kogevad kelaativa aine lisamist või ilmnevad massihävitusreaktsioonid, nad muretseksid närimiseks. EDTA Chelatesi jõudu ei piisa ja metalliioone ei saa tõhusalt kombineerida, ei ole kelaativate ainete tegelik kogus koht, mille tulemuseks on skaleerimise nähtus