Kodu > Uudised > Sisu

Aminohapped mõjutavad taimi

Jan 03, 2018

Aminohapped on kõige elementaarsemad ained, mis moodustavad bioloogilised valgud ja on seotud elutegevusega. Need on põhilised üksused, mis moodustavad valgumolekulid elusorganismides ja on tihedalt seotud bioloogilise eluviisiga. Antikehal on spetsiifiline füsioloogiline funktsioon, mis on organismis üks olulisi toitaineid.


Aminohapete olemusest tulenevalt on see ainulaadne soodne toime taimede kasvule, eriti fotosünteesile, eriti glütsiinile, mis võib suurendada klorofüllisisaldust taimedes, suurendada ensüümi aktiivsust, edendada süsinikdioksiidi infiltratsiooni, muuta fotosüntees tugevamaks , "Suurendada Vc ja suhkrusisaldus mängib olulist rolli.


Taimede pihustamine või aminohapete toitev vedelväetiste kasutamine võib suurendada taime mitmesuguseid toitaineid, mis on vajalikud, et süvendada kuivaine kogunemist ja taimede juurtest või lehtedest teistele kiiruse ja töökoguse osadele, kohandada suurt hulka elemente, mikroelemente ja iga Toitainete osakaal ja riigi tasakaal, mis mängivad rolli taimede normaalse kasvu reguleerimisel.


Aminohapped võivad samuti toimida kompleksimoodustajatena. N, P, K ja teised suured elemendid, Zn, Fe, Cu, Mn, B, Mo ja muud mikroelementidest vajalike ainete kehas. Põllukultuurid kannatavad tihti teatud elementide sümptomite puudumisel, sest liiga vähe on efektiivset fraktsiooni, mida võib kultiveerida ja aminohappeid, mis kelaadivad vähem lahustuvaid elemente, et kaitsta põllukultuuride jaoks vajalikke elemente ja anda hea lahustuvuse, hõlpsalt imenduvad mida kasvatatakse kelaaži abil, mis soodustab taimede imendumist.


Aminohapped võivad soodustada juurkasvu, tugevaid seemikuid, tervislikke taimi, parandada lehtede fotosünteetilist funktsiooni ja viljakindlust. Resistentsus kahjurite ja haiguste vastu, mitmesugused põllukultuurid on oluliselt suurendanud saakiE-post: info@agronaturetech.com