Kodu > Uudised > Sisu

Aminohapete püsimine normaalne

Oct 27, 2017

Mis on aminohape? Aminohappeid kasutatakse peamiselt aminohapete liitsoolade valmistamiseks meditsiinis, mida kasutatakse ka raviainetena ja peptiidravimite sünteesiks. Aminohape Praegu on mõnisada liiki aminohappeid, mida kasutatakse ravimitena, sealhulgas 20 tüüpi aminohapet, mis moodustavad valgu ja 100 erinevat tüüpi aminohappeid, mis moodustavad mittevalku.

Aminohappeid kasutatakse veresuhkru, aminohapete diabeedi, dieedi, ennetamise ja akuutse hepatiidi raviks, mis on põhjustatud ebanormaalsest maksatalitlusest, mida kasutatakse füüsilise nõrkuse ja mitmesuguste proteiinisisalduse põhjustatud haiguste täiustamiseks. Kuid ikkagi paljud inimesed on mures, et aminohapetel on kõrvaltoimed, aminohape järgmiste üksikasjade aminohappe kõrvaltoimeid.

Aminohapete kõrvaltoimed: põhjustage ülekaalulisus, aminohapete aminohapped valgu defitsiidi ja nõrgendavate patsientide jaoks, maksa- ja neerupuudulikkus, lihaste nõrkus, kui see on normaalne ja toitumine on juba väga rikkalik, liiga palju keha valku või aminohapete liiga, see põhjustada rasvumist

Aminohappe kõrvaltoimed kaks: füüsilise ebamugavuse põhjuseks, et normaalsete tervislike väikelaste seedetrakti võimsus ei sobi tarbimiseks, on see kolmas ravim, aminohape pärast seda, kui on paratamatult mitmesuguseid ebamugavusi söömata.

Kolme aminohappe kõrvaltoime: kõrge proteiinisisaldusega dieet suurendab diabeedi nefropaatia esinemissagedust. Aminohapped on suure valgusisaldusega dieet, aminohapete ülemäärane tarbimine võib põhjustada diabeedi.

Aminohapetel on erinevad ainevahetusnähud imikutel ja täiskasvanutel. Tavaline aminohapete infusioon, imikud ja väikelapsed fenüülalaniini hüdroksülaasi aktiivsuses on väikesed, aminohape võib kergesti kõrge fenüülalanineemia tekitada. Ja türosiini puudumine;

Seetõttu peaksid imikutel ja väikelastel aminohapete infusiooni kasutamisel fenüülalaniini, metioniini, glütsiini kogust vähendama tsüsteiini, türosiini, histidiini kogust, et muuta plasma aminohapete spekter normaalseks. See toode kohandub imiku ainevahetuse tunnustega, vähendades fenüülalaniini, metioniini, glütsiini, tsüsteiini, türosiini, histidiini, aminohappe koguse, et rahuldada laste toitumisvajadusi.

Aminohapped on proteiini põhikomponendid, sealhulgas nahk, küüned, juuksed koosnevad proteiinist ja juuksed moodustavad 90% kollageeni koostisest. Aminohapped, mida kasutatakse juuksed ja nahk, mitte ainult eespool öeldakse, et lisada toitumine, lisada vett, vaid ka võib parandada naha immuunfunktsiooni, Amino Acid parandada lümfisüsteemi detoksikatsiooni, suurendada tundlikkus tundlik nahk on hea mõju , Aminohape ja juuste säilitamine. Naha kollageenkiud ja normaalse kasvu elastsed kiud, aminohape, et säilitada naha pehme ja painduv, säilitab juuste elastsuse.