Kodu > Uudised > Sisu

Aminohapete toidulisandid

Jun 06, 2017

Aminohapped on kõige elementaarsemad ained, mis moodustavad valgud organismides ja on seotud elutöödega ja on organismide valkude molekulide põhikomponendid, aminohape, mis on tihedalt seotud organismide elutegevusega. Antikehal on spetsiifiline füsioloogiline funktsioon ja see on organismis asendamatuid toitaineid.

Aminohapete väetised põhinevad taimsete aminohapete kasutamisel, kasutades oma tohutut pinnaaktiivsust ja absorptsioonivõimet, mida on vaja toitainete (lämmastik, fosfor, kaalium, raud, aminohapete vask, mangaan, tsink, alumiinium, boor jne) lisatakse inimese taimede kasvu ja arengut ning ühendeid ja kompleksioone moodustavad orgaanilised ja anorgaanilised ühendid. See väetis ei saa mitte ainult säilitada palju elemente aeglase vabanemise ja täieliku kasutamise, vaid ka tagada mikroelementide stabiilsust ja pikaajalist mõju. Sellel on hea taime hingamise võimendamine, taime redoksiini protsessi parandamine ja taime metabolismi soodustamine. Aminohape See võib soodustada fotosünteesi ja klorofülli moodustumist ning füsioloogilised ja biokeemilised protsessid, nagu oksüdide aktiivsus, ensüümide aktiivsus, seemnete idanemine, toitainete imendumine ja juurte kasv ja areng, on ilmseks soodustavad ja aktiveerivad mõjusid . Eelkõige ei ole tema afiinsus taimedega võrreldav ühegi teise ainega. Aminohappeväetise efektiivsus seab orgaanilise väetise pikaajalise toime, väetiste kiire toime, mikro-väetise stabiilsuse ja mikro-väetise efektiivsuse. See paber käsitleb peamiselt aminohapete kasutamist põllumajanduses selles väetises.

Mullakontsentratsioon on pinnase struktuuri alusüksus. Aminohapete kasutamine võib muuta mullasoola liiga kõrge, leeliselise liiga tugev, mullaosakeste kõrguse dispersioon, mulla struktuurse erinevuse füüsikalised ja keemilised omadused, soodustavad pinnase aglomeraadi moodustumist pärast aminohappe aminohappe manustamist maapinnale ilmselt vähenes tihedus, kogu poorsus ja veetõkestusvõime suurenes, mis aitas parandada pinnasevee säilitamise ja viljastamise võimekust, luues seeläbi soodsad tingimused taimede juurte kasvu ja arengu jaoks.

Mulla mikroorganism on üks tähtsamaid tegureid mulla koostises, pinnase orgaanilise ja anorgaanilise kvaliteedi muutmisel, toitainete elementide tsüklist ja ensüümide moodustumisest taime elutegevuse protsessis. Aminohapped võivad soodustada mulla mikroobide aktiivsust, suurendada mulla mikroorganismide arvu, parandada mulla ensüümi aktiivsust, kinnitas arvukalt riigisiseseid ja välismaiseid uurimistulemusi, et aminohapete kasutamine võib muuta aeroobseid baktereid, aktinomütsiine, kiudainete lagunemist suurenenud bakterid. Kasulik on kiirendada orgaanilise aine mineraliseerumist ja soodustada toitaineelementide vabanemist.

Keemiatööstuse kiire arenguga on suurenenud keemiliste väetiste tootmine ja kasutamine, keemiliste väetiste rakendamisel on olnud oluline roll põllumajandustootmise arendamisel, kuid selliste probleemide nagu väetiste kasutamise kasv, Investeerimikulud ja väetiste kasutamise vähenemine kajastuvad järk-järgult.