Kodu > Uudised > Sisu

Aminohapete hooldus ja remont

Aug 10, 2017

Aminohapete roll taimekasvuses on kolm: 1 orgaanilise lämmastiku toitainete täiendav allikas ja 2 metalliioonide kelaativad ained. Aminohapped on keeruliste (kelaat) metalliioonide funktsiooniks, on lihtne istutada vajalikke keskmisi elemente ja mikroelemente (kaltsium, magneesium, raud, mangaan, tsink, vask, aminohape molübdeen, boor, seleen jne), mida veetakse taimele, parandada taimede kasutamist erinevate toitainetes; 3 ensüümiga katalüüsitud preparaat. Aminohape on promootor ja katalüsaator ensüümide sünteesiks taimedes, aminohape, mis mängib olulist rolli taimede ainevahetuses. Kuid aminohappeid on bakterid kergesti assimileeritavad ja lagunevad pinnases, mistõttu ei ole soovitatav neid kasutada pinnase basaalõnnikus aminohappeks, vaid lehtede väetiste valmistamiseks, mida lehtedel pihustatakse, et taimed saaksid aminohappeid imada ja muud elemendid otse lehestiku kaudu.

Aminohape Puhastusained Kõige olulisem koostisosa on atsüülaminohappesool, aminohape, mis on atsüül-aminohapete pindaktiivne aine, selle nimi on: xx acüül y-alaniin Z

Esiosa xx on õlipool, tavaliselt laurel, kookospähkel, mõnikord ka palm

Keskmine y on aminohappe nimi, mis tavaliselt on oru (ammoniaak hape), gan (ammoniaak hape), mõnikord on näha propioon (ammoniaak), lihas (ammoniaak hape)

Lõpp-z on hüdrofiilne naatrium, kaalium või trietanoolamiin (lühend TEA-ga)

Ülalmainitud struktuursed moodulid saab monteerida soovi korral, nagu kookospähkli naatriumglutamaat, aminohapete lauriinhappe kaalium, palmitoosset propionaadi tee.

Mõned aminohapete puhastusvahendid lisavad tabelis toodud koostisele väikese koguse atsüülaminohappesoola, mitte peamise pindaktiivse aine, vaid häiriva, aminohappe, mida tuntakse kui "aminohapete puhastuspinda". Näiteks on enamasti pisike aminohapete puhastus emulsioon, mis on jagatud:

Vesi, rasked alkoholid, glütserool, propüleenglükool, laurüüleetersulfaatnaatrium, palmitiinhape, laurüülalkohol, muskaatvõrkhape, kaaliumhüdroksiid, kookosõlist amiidipropüülbetaiin, aminohapete kookosõli amiid DEA, etüleenglükoolstearaat, PEG-150 kaks steariinhapet ester, glütseriini stearaat, PEG-100 steariinhappe ester, kookospähkli glutamaadi kaalium, lauriinhappe kaalium, hüdroksüpropüültselluloos, aminohapete aloe vera leaf ekstrakt, hüdroksüfenüülmetüülester, hüdroksüpropüülestri, EDTA kahe naatriumi, essentsi

Kuigi kookoshappe kaaliumglutamaadi ja lauriin-kreatiin-kaaliumi lisamine, kuid peamise keha või sulamite (väävelhappe ester) + SOAP-aluse (karboksülaat), aminohappe valemistruktuuri asukoht ei ole nii hea aminohapete puhastuspind.

Olulised aminohapped on olulised kasvuks, aminohapete hooldamiseks ja kehahoolduseks. Kui puuduvad, on järgmisi sümptomeid:

1. Energia ja energia puudumine.

2, enneaegse vananemise nähtus.

3, on haava paranemise tulemus halvasti.

4. Lapse arengu pidurdumine.

Kui toitumismaterjalil puudub tavaliselt asendamatuid aminohappeid, võib see mõjutada tervist. See mängib olulist rolli lapse kasvu. Eelnevatel imikutele on hädavajalik, et histidiin on laste kasvu ja arengu seisukohalt oluline, aminohapete arginiin, tsüstiin, türosiin ja tauriin.