Kodu > Uudised > Sisu

Aminohape Kuidas lisada

Oct 18, 2017

Aminohapped on oluline osa ajust, kuni 90 protsenti aminohapet. Kaasaegsed bioloogilised uuringud on leidnud, et inimesed on intelligentsed ja intelligentsed, nende suured ajud. Evolutsiooni protsessis on inimesed omandanud võime omandada valgud (aminohapped), nii et nende ajud on arenenud ja nende luure on äärmiselt kõrge ja nad järk-järgult maailmas domineerivad.

Katsed on näidanud, et aju aminohapete hulk määrab isiku intelligentsuse ja mälu ning aju ja mälu parandamise võti on aminohapete toitumise täiendamine. Lisaks on aminohapetel järgmised funktsioonid ja toimed

1. Likvideerige väsimus, säilitage energiat ja parandage tervislikku seisundit

Trüptofaan võib leevendada stressi, vältida depressiooni, ärevust jne ning stabiliseerida meeleolu ja energiat.

2. Parandage une kvaliteeti

Trüptofaan soodustab une ja on loodusliku unerohi maine.

3. Parandage immuunsust

Aminohapped on põhielemendid, on võtmeks integreeritud antikehade genereerimiseks vajalik toorainete antikehade tekitamiseks vajalik keha immuunsüsteemi kvaliteet ja aminohapete kogus, mis on tihedalt seotud immuunsüsteemi tugevusega, trüptofaan, fenüülalaniin, lüsiin jne. inimese immuunsuse suurendamiseks.

4. Edendada postoperatiivset taastumist

Hargnenud aminohapped (leutsiini isoleutsiin ja valiin) võivad kiirendada patsientide taastumist.

Kiire luu kasv

Luud koosnevad luu-maatriksist ja luu mineraalist: luumaterjal koosneb peamiselt aminohapetest, mis määravad luu kuju, suuruse ja paindlikkuse. Luu mineraalne aine koosneb peamiselt kaltsiumist, mis määrab luu tiheduse ja jäikuse. Nii on aminohapped ja kaltsium peamised ehitusmaterjalid, mis moodustavad luud.

Imiku keha on kiire kasvu ja arengu faasis ning kaltsiumi nõudlus on väga kõrge. Kuid vähesed inimesed teavad, et lapsed arengulises staadiumis ei saa ilma aminohapeteta. Aminohapped on mitmesuguste mineraalide ja mikroelementide hulgimüüjad. Pärast kaltsiumi, rauda, ​​tsinki, seleeni ja muude mineraalide ja mikroelementide täiendamist on organismil vaja neid aminohappeid ja valke liigutada keha ümber. Ilma aminohapeteta ei saa neid mikroelemente ja mineraalaineid inimkeha organitele tõhusalt üle kanda, mis võib ikkagi kaasa tuua mineraalide ja mikroelementide puudumise kehas.

Kas aminohapped võivad suurendada immuunsust

Varasema lapsepõlve areng keha immuunsüsteemi tõttu ei ole veel täiuslik, inimese keha antikeha sünteesivõime on väike, mis põhjustab resistentsust bakteriaalsete ja viiruslike invasioonide vastu fagotsüütidele, näiteks valgevereliblede jõudlus on vaesem, kogus on väiksem, nii et see on lihtne erinevate haiguste nakkusele. Aminohapped võivad kiirendada inimese immuunglobuliini sünteesi, parandada immuunsüsteemi põhiliselt, et vältida nohu, palavikku, köha ja muid haigusi.

Kuidas aminohappeid täiendada

1. Kala munakoor

Toitumisanalüüs: alla 1-aastane lapse närimisvõime pole ka väga hea, pehme kala munakoogi leib sisaldab imikuid, mis on vajalikud kõrgekvaliteedilise valgu, rasva, kaltsiumi, fosfori, raua, tsingi ja mitmesuguste vitamiinid ja toitained, nagu näiteks A-vitamiin, B1-vitamiin, beebi, on suurepäraseks abiks tugevas kehas.

Tootmismeetodid:

(1) lõigake sibul tükkideks; Küpseta kala ja jahvatatakse kaussi.

(2) murda munad kaussi ja lisa kalapasta ja sibul.

(3) asetage või pannile ja sulage see väikesesse ümmarguse kooki, prae see pannil ja prae tomatikastet selle peale.

2. Seene ja kanafilee

Toitumisanalüüs: kana liha on pehme, maitsev, kõrge valgusisaldusega; Rice võib pakkuda rikaste B-vitamiine; Seller on rikkalikult veest ja kiust. See roog on rikkalik valk, suhteliselt lihtne seedida ja imenduda, see on suurepärane toidutarbimine lastele.

Tootmismeetodid:

Peske valge riis, kana rind, kevadised sibulad, sellerid herned, seened leotada pehmetes kana rinnas, shiitake seened, tükeldatud seller, tükeldatud varuosad.

(2) lisage õli kuum pann, lisage küüslaugupulber, kanarind ja seened ning lisage maitseainete praadimiseks natuke sojakaste.

(3) lisa valge riis pannile.

(4) lisa potti umbes 1000 ml vette, seejärel asetage herned ja seller sellesse põhjalikult küpsetatud pott.

(5) lisada soola, mononaatriumglutamaati, valget pipart.