Kodu > Uudised > Sisu

Aminohapete lisamine

Aug 02, 2017

Aminohapped avaldavad suurt mõju põllukultuuride kasvule ja arengule. Aminohape Paljud põllumajandustöötajad ütlevad, et aminohapped on "juurviljad". Peamine mõju rootsüsteemile on stimuleerida root-meristeemrakkude jagunemist ja kasvu, sekundaarse juuri suurenemist, juurte suurenemist, aminohapete juurdekasvu pikendamist ja lõppkokkuvõttes vee ja toitainete intensiivsust.

Aminohapped taime peale taime, et stimuleerida peamist rolli hingamisteede tõusus, fotosünteesi suurenemisel, mitmesuguste ensüümide aktiivsuse suurenemisel, aminohappeks, nii et puuviljad eelnevalt värvuvad, küpsed ja tootlikkus suureneb.

Taimede resistentsuse suurendamine fosfori ja kaaliumi suhtes; Aminohape parandab taimede resistentsust; taimekasv, eriti fotosünteesil on ainulaadne roll edendamisel, see võib suurendada taimset klorofüllisisaldust, parandada ensüümide aktiivsust, edendada süsinikdioksiidi levikut, aminohapet, nii et rohkem levib fotosüntees, parandada põllukultuuride kvaliteeti, suurendada Vc ja suhkru sisaldust oluline roll.

Aminohape on kõige elementaarsem aine, mis moodustab bioloogilise valgu ja on seotud elutööga. See on organismi valgumolekuli põhiline ühik ja see on tihedalt seotud bioloogilise eluviisiga. Antikehal on spetsiifiline füsioloogiline funktsioon, Amino Acid on üks asendamatut toitaineid kehas.

(Lämmastik, fosfor, kaalium, raud, aminohape vask, mangaan, tsink, alumiinium, boor jne), mis on vajalikud taime kasvu ja arengu jaoks, aminohape, kasutades selle substraadina aminohapet, kasutades selle tohutut pindaktiivsust ja adsorptsiooni ja retentsioonivõime, Orgaanilise anorgaanilise kompleksi kompleksse ja kompleksse moodustamise kaudu. See väetis ei saa mitte ainult säilitada paljusid aeglase vabanemise ja täieliku kasutamise elemente, vaid ka tagada mikroelementide stabiilsus ja pikaajaline toime. Sellel on hea mõju taimede hingamise parandamisele, taime redoksprotsessi parandamisele ja taime ainevahetuse edendamisele.

See võib soodustada fotosünteesi ja klorofülli moodustumist ning see võib soodustada ja aktiveerida füsioloogilisi ja biokeemilisi protsesse, nagu oksiidi, aminohappe aktiivsus, ensüümi aktiivsus, seemne idanemine, toitainete imendumine ja juurikasvatus ning arengut. Eelkõige on tema afiinsus taimede suhtes võrreldav mis tahes muu ainega. Aminohape Pikaajalise orgaanilise väetise aminohapete väetise komplekti efektiivsus, väetiste kiire, bioväetise stabiilsus ja mikro-väetise kui terviku efektiivsus. Siin peamine arutelu väetiste rakendamisel aminohapete põllumajanduses.

Edendada pinnase agregaatide moodustumist: pinnase agregaadid on pinnase struktuuri alusüksus. Aminohapete kasutamine võib muuta mullasoolade sisaldust liiga kõrge, aminohapete leeliselised on liiga tugevad, väga hajutatud mullasosakesed, halva füüsikaliste ja keemiliste omaduste pinnase struktuur ning soodustavad pinnase agregaatide moodustumist, aminohapete kasutamist, maapinna puistetihedus oluliselt vähenes, aminohape kogu mulla poorsuse ja vastav vee mahutavuse suurendamine aitab parandada mulla vee ja väetise võimeid, et luua head tingimused taimede juurkasvu ja arenguks.